Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

spirala dla nieródki
Supernova o! ale to i tak zamierzałam zrobić :)
Odpowiedz
Cytologia robiona w kwietniu pewnie nie będzie już ważna? Trzeba nową robic?
Odpowiedz
tak, może być tylko z ostatnich trzech miesięcy
Odpowiedz
ja nie rodzilam, mam sprirale i bardzo sobie chwalę :) aż zarymowałam :P
Odpowiedz
(18-12-2013, 23:36)Anonimowa napisał(a):  ja nie rodzilam, mam sprirale i bardzo sobie chwalę :) aż zarymowałam :P

czuje, że rymuje :D:hahaha:
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
(14-12-2013, 19:06)Supernova napisał(a):  Nie, nie wadzą absolutnie. One są cieniutkie i miękkie. Znaczy nasi to czują, ale bardzo lekko, niczego nie uszkadzają, to jest jedynie uczucie, że coś tam wyczuwalnego jest. No chyba że się ma stosunki po pięć razy rano i wieczorem, no to tak, do lekkiego podrażnienia może dojść :D:D

ja mam nitki tak na makas przyciete, ze ani maz w trakcie nie czuje (a do malych nie nalezy, czasem mi nawet bol niechcacy sprawi:p) ani ja nie jestem w stanie palcami dosiegnac nitek, lekarz twierdzi ze sa ale bardzo krociutkie, ale ja ich nigdy nie czulam, spirale sprawdzam na usg, sama nie jestem w stanie :P musialabym miec chyba 30 centymetrowe palce haha :P
Tamponow uzywam i jest oki wszystko. jakby ktores z Was mialy jakies pytanka to sluze rada
Odpowiedz
Anonimowa, wiesz moze gdzie we Wrocku zalozyc spirale na NFZ?
Odpowiedz
wiem napisze Ci na pw
Odpowiedz
(18-12-2013, 23:41)Anonimowa napisał(a):  ja mam nitki tak na makas przyciete, ze ani maz w trakcie nie czuje

Ależ to Marta fajnie zabrzmiało, mąż :D
Jak ten czas leci.....
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
sliczne dzieki
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości