Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Dzień po owulacji
#41
Hej to ja Mart88 pisze z drugiego telefonu, bo zostawiałam w domu. Wiecie co naczytałam się o tej ellaone, że teraz mam chopla, że hej bo 6 grudnia dostałam okresu cykle ma 27/29 dni . i we środę spółżyłam ( ubzdurałam sobie, że mogę i jest bezpiecznie ).... na drugi dzień oprzytomniałam, że mogło to być dzień owulacji lub po ... dziś koło 11 przyjęłam tą tabletkę. i wszędzie prawię niby to zawodzi.... i teraz 28 grudnia się odruchowo zapisałam na wizytę u lekarza czy 6 dni przed planowaną miesiączką może mi lekarz powiedzieć czy będzie za chwile okres ?
Odpowiedz
#42
Wiesz co.... Przestań sie w końcu nakręcać. Owszem ella one czasem zawodzi. Zdarza sie. No cóż... Życie...
Poczekaj spokojnie do miesiączki. Jeśli sie nie pojawi zrob test. Teraz to nie ma juz co gdybac.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#43
W sumie się pierdyk..... nie czytam nic.... poczekam do 4 stycznia łącznie i wtedy będę się martwić. Z resztą matka moja o dziwo powiedziała, że jest w stanie mi ewentualnie pomóc i załatwić receptę jak już coś ..... daję na wstrzymanie .
Odpowiedz
#44
No wreszcie...
Super, ze masz taki dobry kontakt z mamą. Bedzie dobrze buziak
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#45
No mam, bo miała żal że dwa lata temu jej nie powiedziałam i z resztą przed wszystkim prawie ukryłam. I to odchorowałam tak, że skończyło się wizytami u psychologa i psychiatry. Poczekam bo mogłam być przed stosunkiem już po owulacji ( tak mi się wydawało po śluzie lub tego dnia mieć. Nie wiem. Przemyślałam sprawę i powiem mężowi bo on do tej pory nie wie, wolę żeby wiedział.
Odpowiedz
#46
Mija tydzień od wzięcia tej elleone. I powiem Wam, że po wzięciu tego 2 h po do teraz mam cały czas bóle miednicy jakby bóle menstruacyjne a także musiałam wkładki higieniczne zmieniać. Fakt faktem przez 2 doby miałam problem ze stawami a od 2 dni czuje, że jakbym miała wrażliwe piersi ( od dawna tak nie miałam heh) no i krostki na buzi mam tak jakby świadczyło to, że miałby się okres niedługo u mnie się zacząć niby....w sumie czuje na ciele wariacje związane z hormonami ... powinnam za tydzień mieć okres ale świadoma jestem, że mogło dojść albo do przesunięcia lub wiadomo ( nie biorę tego pod uwagę) ale Kobietki mi odp na emalie, że jeśli dojdzie do nieplanowego to mi pomogą .
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości