Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dzień po owulacji
Zrobilam blad i chyba dzien po owulacji wspólrzylam bez zabezpieczenia. Okres miałam 6 grudnia i teraz jak spojrzałam to wczoraj niby bylo dzien po . No i sie zestrsowalam, ze moze być nie fajnie po nowym roku. Jak duze może byc prawdopodobnienstwo ? Pewnie pol na pol ? Ja nie planuje dzieci. Dwa latemu usunięciu jestem ale to artockiem. Ale jak cos nie bedzie nie tak to juz zestaw zamowie po prostu.lewdwo co wyszlam z tego co zrobilam po lekach od psychiatry. Powiedziec mezowi ze musi sie przgotowac ze moze byc problem ?
Odpowiedz
Choć u mnie cykl jest rozny raz 26 i raz 29 dni. Choć moja matka przez przypadek sie dowiedziala i powiedziała wprost ze szkoda ze jej nie powiedzialam o tym by mi pomgla w recepcie i wlasnorecznie zalatwila u lekarza bo ma problemy ze stawami . Na wlasne zyczenie nerwy sprawilam.
Odpowiedz
Raz tak zrobilam pol roku temu i nie mialam problemu. Choc sie balam i wczoraj cos mi odwalilo ze.mogę..... a dzis.przeliczylam ze moze byc problem.
Odpowiedz
Wiesz, jednak stosunek w okolicach owulacji wiąże się z dużym ryzykiem
Odpowiedz
Z reszta jestem na diecie od 3 msc schudlam 11 ,kg . Biore leki na zatrzymanie wapnia w organizmie. Po prostu jestem glupia. No nic .myślę ze powiem mezowi ze juz wiecej Tak nie zrobie bo to ja go namowilam ze mozliwe choc nie musi moze sie pojawic problem i trzeba sie ewentualnie przygotowac.
Odpowiedz
No wlasnie . Po prostu az sie boje. Jednak mu powiem ze moze byc problem. Z mojej głupoty bede przechodzić przez to ... wole sie nastawic ze moze byc problem.
Odpowiedz
Nie man co dzielic.skory na niedźwiedziu . Jak bede okres sie spoznial to wtedy bede sie zastanawiac. Co mam robic.
Odpowiedz
Zlozylam email w celu uzyskania recepty o.tabletke awaryjna
Odpowiedz
I zamowilam od razu w doz ta awaryjna tabletke. Jesli dostane ta receptę . Mam nadzieje.ze nie beda robic.problem ow aptece doz
Odpowiedz
Jak będziesz miała receptę, to nie będzie problemu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości