Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Zniżki Zalando - mam i oddam!
Jestem w posiadaniu kodów rabatowych na zakupy w zalando.pl i chętnie oddam. Ważne są do 12.07. Rabat 15% na wszystko. Chętnym wyśle kod w prywatnej wiadomości.
Odpowiedz
Ja chcę koda, ja chcę :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Poszło :D teraz szalej w ciuchach :lol:
Odpowiedz
Ha ha ha... :-)
Dzięki bardzo buziak
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
"Poszłam kupić sukienkę, ale zobaczyłam śliczną torebkę, więc kupiłam dwie pary butów" Big Grin
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
ubaw to o mnie :p
Paulo Coelho
Odpowiedz
nie nie nie nie no co ty :P
tak tak tak o Tobie :P , o nas.. Kobietach :lol: takie jesteśmy :rotfl: taki nasz urok :)
Odpowiedz
No to teraz Juste musisz pokazać co kupilas za koda :)
Odpowiedz
heheeee rok minął:)
np. buty dawno znoszone, nie pasują do sukienki, a Nasza Justa jeszcze się nie pochwaliła Nam co kupiła ubaw
czekamy :D
Odpowiedz
June...durnaś Ty ubaw
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości