APEL WYBORCZY DO KOBIET
#21
Kur...wa...napisze tu, bo na rynsztoku ucieknie-SWIAT SIE KOŃCZY... :(
Patrze na wyniki i nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Odpowiedz
#22
Masz szczescie, ze siedzisz za granica..
Odpowiedz
#23
masakra no zesz kuwa beczy zara Jarek wkroczy i zacznie wojne z Rosja...co za czuby glosowaly na niego to ja nie wiem no !!!!!
Odpowiedz
#24
Szczerze to ja też nie mogę uwierzyć w te wyniki :(
Odpowiedz
#25
Stokrotko to jak. ? Kiedy na księżyc. ?
Odpowiedz
#26
Witajcie w nowej, kościelno - smoleńskiej rzeczywistości hura

A tak serio to głosem rozsądku myślę że może dobrze się stało... Niech PiS przez następne cztery lata przypomni czym jest i jak za ich rządów się żyje. Obecni najmłodsi nie pamiętają, starym to pasuje a średni nie głosowali bo " po co". Mamy efekt jakby na własne życzenie.
Być może dadzą polakom tak do wiwatu że zapomną o nich raz na zawsze. Znikną ze sceny politycznej.
Odpowiedz
#27
Cos w tym jest co pisze Renia. Platforma taka ciągle zla i same afery ...niech tylko wygra pis na jesieni, to znow w rzadzie beda ludzie pokroju Giertycha, czy Leppera, a my bedziemy sie wstydzic przed Europa...Duda obiecywał takie cuda, niech się teraz wykaże. Chyba nawet powrót do 8 klasowej podstawówki, za czym akurat jestem. I 500 zł na każde dziecko.


Czekam na spelnienie obietnic.
Odpowiedz
#28
Ja tak coś czułam że on i tak wygra. Dokładnie nie ma co płakać i uciekać z kraju ;) może koniec końców wyjdzie to na dobre.
Odpowiedz
#29
Smutna to rzecz. Ale Bronek sam na to zapracowal.
Niestety u mnie w pracy większość ludzi z którymi rozmawiałam zagłosowała na dudę.
Powodu niestety nie potrafili podać.
No może jeden -może będzie lepiej.
cóż taki naród w większości.
Prosty niedoczytany.
Smutna rzeczywistość.

Heh. Podobno lotnisko Modlin ma ciężka promocje na bilety lotnicze ubaw -wiadomość podana tuż po ogłoszeniu wyników.
W razie czego można zabukowac ubaw
Odpowiedz
#30
(25-05-2015, 07:02)Renia napisał(a): Witajcie w nowej, kościelno - smoleńskiej rzeczywistości hura

A tak serio to głosem rozsądku myślę że może dobrze się stało... Niech PiS przez następne cztery lata przypomni czym jest i jak za ich rządów się żyje. Obecni najmłodsi nie pamiętają, starym to pasuje a średni nie głosowali bo " po co". Mamy efekt jakby na własne życzenie.
Być może dadzą polakom tak do wiwatu że zapomną o nich raz na zawsze. Znikną ze sceny politycznej.
zgadzam się z tym zupełnie, młodzi nie pamiętaja afer smoleńskich i świętego Giertycha
jak im dupy przyciśnie to się zacznie dopiero i będą za kolejne 5 lat głosować inaczej
sama osobiście będę pilnowac obietnic Dudy, powiedział, ze jakby mu się nie udalo to sie do dymisji poda... czekamy :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości