APEL WYBORCZY DO KOBIET
#11
zadam pytanie, na które nie ma odpowiedzi

kiedy *** mać będzie taka sytuacja, że nie będziemy musieli wybierać mnieszego zła?!
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#12
Yyyyyyy.....no nigdy :/
Odpowiedz
#13
Ja wiem, ja, ja!

MATKA NA PREZYDENTA !
Odpowiedz
#14
(22-05-2015, 14:16)Matka napisał(a): zadam pytanie, na które nie ma odpowiedzi

kiedy *** mać będzie taka sytuacja, że nie będziemy musieli wybierać mnieszego zła?!
.... wybór między dżumą a cholerą...:-/ ...musimy wybrać słabszą epidemie bezradny
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#15
jeju to juz za dwa dni, tak sie boje o ta nasza przyszlosc strasznie :) ktora i tak sie nie zmieni, jak Duda wygra to lece na ksiezyc :)
Odpowiedz
#16
Nie wygra stokrotko. Takie mam przeczucie.
a jeśli to ja z tobą na księżyc :p
Odpowiedz
#17
Niestety ja mam inne przeczucie :-/ Ale zobaczymy
Odpowiedz
#18
Zalozymy tam kolonie ;) i w koncu Matka na prezydenta :p
Odpowiedz
#19
Pau oczywiście że bierzemy Matkę na prezydenta bo kto jak nie ona i to bez żadnych wyborów się obejdzie :lol: przeglądając net,TV, facebook mam obawy ale i nadzieję że nawet minimalnie ale Bronek wygra a ten fałszywy uśmiech Dudy zniknie z twarzy zly

Joka miejsce dla ciebie już zarezerwowane, z możliwością natychmiastowego odwołania po ogłoszeniu ostatecznych wyników z korzyścią dla Bronka oczywiście okok
Odpowiedz
#20
Wciągnie nas matka do sejmu, utworzymy nowe ugrupowanie i ciepła posadka jak znalazł. Matka kandyduj- masz nasze poparcie i głosyjupi
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości