Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Tablietki ellaone lub escapelle?
#1
Czy ma ktoś może wolne opakowanie EllaOne lub Escapelle ? Ale bardziej to pierwsze bo ma działanie do 120 godzin po. :( Mam pewne obawy obdzwoniłam wszystkie apteki w tójmieście i nic nie mają :( A escapelle na receptę a jej nie mogę skombinować.
Odpowiedz
#2
poszukaj w aptekach internetowych, może uda się by dosłali na wtorek, zdążysz wtedy?
Odpowiedz
#3
na naszym blogu chociażby dziewczyna wrzuciła taki link

https://lekosfera.pl/product/ellaone-30m...1-szt-5106

wysyłka kurierem jeden dzień, może gdybyś zaraz zrobiła przelew, byłaby na wtorek
Odpowiedz
#4
Jestem 4 tyg po akcji,i teraz moje pytanie,czy w tym momencie mogę zażyć ellaone, obawiam się bo wspołzyłam bez zabezpieczenia.
Odpowiedz
#5
Tak możesz zażyc
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#6
Ja już zamówiłam,pisze że wydano do doręczenia
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości