Brak miesiączki
#31
Czasami w tak wczesnym tygodniu arth nie działa. On lepiej reaguje w wyższym tygodniu.
Dla potwierdzenia skuteczności dobrze byłoby zrobić badanie beta HCG dwa razy. Wtedy będziemy wiedzieć.

Nadal zero plamienia ?
Odpowiedz
#32
Nadała, mam tylko gorączkę i nudności po posiłku i delikatne skurcze w dole brzucha (nawracające) ale do wytrzymania. Czasem mocniejsze czasem lżejsze. Ogólnie w pochwie mam sucho, nie bolą mnie piersi odbija mi się wyłącznie powietrze.
Odpowiedz
#33
Minęło już 24h od pierwszej dawki i nic, gorączka i biegunka ustały ból w podbrzuszu również. Tak się zastanawiam czy może wynik testu był błędny, dziś zrobiłam BTH-CG okaże się wszystko jutro. Jedyny minus to taki że mam podrażnione policzki od środka i trochę drętwy język. Ale co najlepsze tabletki w pochwie nadal się do końca nie rozpuściły.
Odpowiedz
#34
zrób betę i będzie wiadomo.

tak jak ci już pisałam wyżej, w niskim tygodniu arth czasami nie działa.
Odpowiedz
#35
Mam wynik Beta wyszedł <0,200 co to oznacza?
Odpowiedz
#36
To znaczy że nie jesteś w ciąży.
Odpowiedz
#37
Kur… organizm kobiety jest mega skomplikowany bkk ok okresu nadal brak , a kolejny test wyszedł pozytywny ?czas iść do lekarza
Odpowiedz
#38
Dziewczyny jeśli na 1000% okaże się , że nie jestem w ciąży to będę mogła, którąś potrzebującą wesprzeć gdyż zamówiłam tabletki z WOM (o ile przyjdą)..Nie wiem czy taki komentarz tu jest ok, ale warto sobie pomagać. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie, gdyby nie Wy to bym zwariowała ❤️
Odpowiedz
#39
A na pewno poprawnie zrobiłaś test i sprawdzałaś w zaleconym czasie?
Jest jakieś mini ryzyko że w laboratorium pomylono wyniki, ale to się zdarza ekstremalnie rzadko. Jeśli pomoże Ci to odnaleźć spokój to możesz zrobić znów test czy nawet betę w innym laboratorium. Ale ja bym bardziej ufała becie niż testom.
Odpowiedz
#40
Jutro mam wizytę u lekarza zobaczę co mi powie może znów powtórzę beta za jakiś czas. Ogólnie sytuacja dziwna, gdyż brałam tabletki antykoncepcyjne 4 dni , stosunek odbył się podczas owulacji ( tak wychodziło z apki) to był piątek w sobotę /niedziele wzięłam tabletkę dzień po, (Ella One) od tego czasu brak okresu, po 5 dniach spóźnienia ,test wyszedł negatywny lecz po 5 min zaczęła pojawiać się druga blada kreska, wzięłam wczoraj Arthrotec 5 dawek i nic, dziś beta wyszła negatywna a rano test pozytywny ale też druga kreska była blada. Zgłupieć można.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości