Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Konkurs na noworoczne logo forum
(30-12-2013, 13:44)camilla napisał(a):  Chyba admin znow bedzie rozczarowany....
Postaraj się, może nie będzie :D
Panie Adminie :)

czy termin można poprawić np. do 07.01.14 r. ?

Oczywiście wiadomo, że my chętne :) jak tak można w Nas wątpić beczy więcej wiary Panie Adminie :)

Mamy takie piękne forum to wiadomo, że nie chcemy lipy na szybko robić :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
O tak, o tak ja się przyłączam do prośby o zmianę deadlina do 07.01. :D
Ok dziewczyny, zmieniłem na 07.01 :)
Trzymam Was za słowo, że coś zrobicie :D
(30-12-2013, 13:51)admin napisał(a):  Ok dziewczyny, zmieniłem na 07.01 :)
Trzymam Was za słowo, że coś zrobicie :D

Wiara czyni cuda :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Kompletnie nie mam pomysłu beczy

Ja tak nie do końca orientuję się w wielkościach, to ma być takie maluteńkie jak ten obrazek z lewej strony co się kobietki trzymają do góry za ręce?
(04-01-2014, 19:00)Kanapa napisał(a):  Kompletnie nie mam pomysłu beczy

Ja tak nie do końca orientuję się w wielkościach, to ma być takie maluteńkie jak ten obrazek z lewej strony co się kobietki trzymają do góry za ręce?

Szerokie jak szerokość całego forum, a wysokie jak cały obraz z napisem "Masz Wybór Głos Kobiet w Sieci".

Ale jak zrobisz mały obrazek to też będzie super. Pomyśl o czymś baardzo przyjemnym i przedstaw w formie graficznej ;)
a musi być ten napis "masz wybór głos kobiet w sieci"? czy to sie wstawi na obrazek? :)
(04-01-2014, 19:25)Kanapa napisał(a):  a musi być ten napis "masz wybór głos kobiet w sieci"? czy to sie wstawi na obrazek? :)

Nie musi być, można wstawić na obrazek :)
Jakiego programu do obróbki grafiki używasz? Może będę mógł coś podpowiedzieć ;)
Ciężko to nazwać używaniem, ale corel'a :)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości