Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Konkurs na noworoczne logo forum
Nowy Rok 2014 się zbliża. Tym razem konkurs obejmuje logo noworoczne ;)
Czas zakończenia: 07.01.2014.
Zasady konkursu:
- obrazek powinien mieć wymiary 490x126 pikseli
- powinien pasować kolorystycznie do reszty i za bardzo nie razić
- najlepiej jeśli będzie efektem samodzielnej pracy i nikt nas nie będzie ścigał za nieautoryzowane użycie obrazka
- plik powinien być w formacie graficznym jpg
- prace wrzucamy w tym wątku
- zwycięskie obrazki wybieracie Wy.
Nagrody:
- pierwsze miejsce - 3 punkty reputacji
- drugie miejsce - 2 punkty reputacji
- trzecie miejsce - 1 punkt reputacji
Powodzenia! :)
Panie admin, ale Pan wybierasz te terminy na konkursy :P
Ale to musi być samodzielnie wykonane foto?

To ja cos zrobię i wygram punkty reputacji bo będę jedyna:D
Kanapa A jak dostaniesz pół roku czasu to coś zrobisz? :D
Ostatnio było dużo i nic...
Renia cokolwiek, może być rysunek nawet :D
O no to ja dzialam:D
Nie potrzebuje pół roku, tylko akurat wyjeżdżam na sylwka i wracam dopiero 2.01.
Nie wiem czy uda mi sie coś zrobić 03. i 04.01 bo pracuję, a nie chciałabym syfa zrobić.
Poza tym chciałabym się zastanowić co to by mogło być :)

a to wystarczyłby taki rysunek odręczny? Czy musi być graficzny? bo dopiero zaczynam przygode z moim tabletem graficznym i narazie koślawo mi wychodzi wszystko :P
(30-12-2013, 11:55)Kanapa napisał(a):  a to wystarczyłby taki rysunek odręczny? Czy musi być graficzny? bo dopiero zaczynam przygode z moim tabletem graficznym i narazie koślawo mi wychodzi wszystko :P

Może być rysunek odręczny. Cokolwiek, wszystko co przyjdzie Ci do głowy :) Dowolna technika, aranżacja, wszystko. Np. jeśli masz luz w pracy, nikt nie przeszkadza, możesz ponaklejać żółte karteczki na biurko, co na nich napisać, zrobić zdjęcie telefonem i gotowe :)
Zobacz:
[Obrazek: Beautiful-Simple-Art.jpg]

Prawda, że proste? A jaki ma wyraz :)
Każdy motyw lub pomysł jest cenny. Nawet jeśli sam nie przedstawia dużej wartości, jest zabawa, a później można coś zmontować z kilku prac.
spróbuje sie wyrobic do 05.01, ale nie obiecuje :(
Chyba admin znow bedzie rozczarowany....

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości