Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Styling
rozwazalam kiedys styling ale ostatecznie na rozwazaniu sie skonczylo. a powodem bylo to ze trzeba to chyba powtarzac czesto bo podniesiesz wlosy od nasady a jak podrosna odrobine to przy skorze ulizane a odstajace na boki. tak sobie to logicznie wyobrazilam i mi sie odechcialo. ja susze z glowa w dol suszarka z dyfuzorem ale tez efekt nie na dlugo. kazda stylizacja u mnie trzyma sie 15 minut jak sie nie ruszam. nawet jak spie w papilotach to rano mam loki przez chwile a pozniej proste jak drut. taka nasza uroda.
Odpowiedz
Ja właśnie mam takie włosy... moja koleżanka fryzjerka rozklada ręce :)
Nawet jak mi je zakręc, minie pare godzin i są proste jak drut...musi mi nałożyć tone produktów do stylizacji, zeby przetrwaly jak juz bardzo chcę mieć loki.

Ale odbijanie u nasady juz przetestowalam...musze miec wycieniowane wlosy mocno na gorze, zeby byly lżejsze, nakladam ową pianke i modeluje na grubej szczotce.
To co ważne to to, ze nie nakladam odzywki na czubek glowy, tylko od ucha w dół. Odżywka mi je obciaza i klapna.
Śpię w zwiazanych na czubku głowy wlosach, lekka gumką.

Jest jeszcze jeden patent...henna :)
Pieknie usztywnia wlosy, pogrubia, stają się takie miesiste i lsniace.
Teraz juz mi się nie chce z nja bawi, bo farbowanie henna to duzo zachodu...ale efekt jest niesamowity i zastanawiam się czy do tego nje wrócić.
Najlepsza jeat henna Khadi....jest taka co sie zowie cassia, ona jest bezbarwna, dla tych co nie chca za bardzo zmieniac koloru wlosow. Nie nadaje koloru, delikatnie go tylko ociepla, taki zlocisty odcien nadaje.
Wrania....moze to jest rozwiązanie dla Ciebie :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
powiem Ci że farbowania to już w ogóle się boję boisie nigdy jeszcze tego nie robiłam, a chyba jakiś rok temu kupiłam sobie saszetkę pallette, to myślałam że wszystkie włosy po niej zgubię, łamały się, wypadały,suche jak wióry,no niby zwykła saszetka na 6 myć, a moje włosy jakby spalone, a co dopiero jakbym się za prawdziwą farbę zabrała
Odpowiedz
Henna to nie farba.

Pallette to najgorszy szajs.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości