Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Styling
Styling czyli jak dowiaduję się z Google, trwałe podnoszenie włosów, coś jak trwała, ale delikatniejsze

Czy któraś z Was wie coś na ten temat ? Robiła może? widziałyście efekty u kogoś?

Zapuszczam włosy chyba od września i zaczynają mnie denerwować. Elektryzują się, odwijają, a co najgorsze, oklapują po godzinie od wymodelowania, i wypróbowałam już chyba wszystkie lakiery jakie są w sklepach. Efekt jest taki że mimo godziny przed lustrem, do pracy docieram z przylizaną fryzurą czego nieziemsko nie cierpię beczybeczy

marzę o burzy włosów, prostych czy kręconych , dość już mam przyklepanych fryzur. zly jedna z koleżanek poleciła mi właśnie styling, nigdy o nim nawet nie słyszałam, a opinie w necie są przeróżne, więc postanowiłam zapytać jeszcze Was :)
Odpowiedz
Ja nie :(
Ale popytam :)

A odbijasz pianka u nasady?
Są specjalne pianki z takim malym psikaczem....one naprawdę bardzo dobrze odbijaja a nie sklejaja i nie obciazaja włosów.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
z małym psikaczem ? nie wiem o czym mówisz :rotfl: wszystkie pianki które kupuję mają taką samą dyszę :P jakaś nazwa, poproszę?
Odpowiedz
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30827

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25896

Ja używam tej pierwszej...ale chyba ciężko ją kupić :(
Tej drugiej uzywalam wiele lat. Na allegro kosztuje 27 zł.

Nie wiem czy u Ciebie się sprawdzą. Produkty do stylizacji u każdego przynoszą inne efekty i to ze ja jestem zadowolona nie oznacza, ze Ty tez bedziesz.

Nie lubie pianek ogólnie... ale bez tych nie wyobrażam sobie życia.
Mam cienkie, wycieniowane włosy... bez odbicia ich u nasady wyglądam jak topielica.

Nakladam pianke tylko u nasady, ma taki wygodny psikacz jak lakier, przeczesuje pasmo po pasmie i pryskam. Potem chwile modeluje. Ale bez wczuwanja sie...tylko troche odbijam wlosy u nasady i właściwie tylko na czubku te co są najkrotsze.
Całość z wysuszeniem zajmuje mi 5 minut.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
hmm fakt ...tej półki cenowej jeszcze nie próbowałam :) ale przecież pianki nie kupuje się co tydzień :) dzięki, poszukam :)
Odpowiedz
No tania nie jest :p
Mi starcza na wiele miesięcy... pewno cos ok.roku :p
Ale ja myje glowe 2 razy w tygodniu.

Moge Ci dac wyprobowac na zlocie :p :p :p
Paulo Coelho
Odpowiedz
nie, to mi na jakieś półtora miesiąca, muszę myć łepetynę codziennie :)

(14-02-2015, 20:06)justa napisał(a):  Moge Ci dac wyprobowac na zlocie :p :p :p

nie no coś Ty, dzięki, będziesz targać piankę, jak nie nocujesz :P do tego czasu kupię coś, albo się wezmę i ostrzygę :P
Odpowiedz
Halo....ja mam tak jakby blisko :p
I będę samochodem

Luzik...poczekaj do zlotu, bo chyba wykoncze swoja...dam Ci koncowke to sobie sprobujesz.

Po co masz kupowac jak nie wiesz czy Ci posłuży.

A o co Tobie chodzi dokładnie z tymi wlosami? Ze są nie odbite? Takie klapniete? Czy ze sie pusza?

Nie da się mieć odbitych włosów bez wyciagniecia ich na grubej szczotce...bez tego to i pianka niewiele da.
Paulo Coelho
Odpowiedz
ach marudzę, bo ja to bym chciała mieć ciastko i zjeść ciastko :) są oklapnięte, ale nie układam ich okrągła szczotką, tylko lokówką, bo szczotką i suszarką nie umiem, ręce mi się plączą :) dlatego myślę o tym stylingu, bo to podobno ułatwia modelowanie
Odpowiedz
Ale sluchaj....ja biore pasmo wlosow, wkladam pod spod szczotkę i podsuszam ciagnac od skory glowy. Nie zawijam calych wlosow.
To naprawdę da się wytrenowac. Ja nienawidze robic nic przy wlosach, dlatego nie modeluje ich w calosci, tylko wlasnje odbijam....serio mam juz taka wprawe, ze zajmuje mi to tyle samo czasu co samo suszenie.

Popytam o ten styling :)
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości