Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja laserowa
o jesio jak ja bym chciała sie tych kłaków stamtąd pozbyć. Mam dość golenia ich.
Wąsik adolfka bym sobie zostawiła, co by pedofilia nie jechało :P
Odpowiedz
A ja pas startowy a reszta won:)
Bardzo bym chciala sie ich pozbyc raz na zawsze.
Tym bardziej ze mi po goleniu strasze krosty wyskakuja w okolicy bikinii i latem to jest normalnie dramat.Wstyd na plazy sie pokazac.
Odpowiedz
Która by nie chciala :p
Zbieralam na to dlugo...i nie zaluje zadnej zlotowki :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Że tak zapytam...i jest potem tak gładziutko bez włosków i w ogóle, jak tuż po ogoleniu ?
Odpowiedz
Dokładnie :) a wlasciwie nie...lepiej...
Jak u malej dziewczynki :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Jak laserowo to chyba na stałe się ich pozbywa?
Odpowiedz
Laserowo tak.
Ale ten przyrzad domowy...to IPL, to fotodepilacja. To nie jest na stałe.
Paulo Coelho
Odpowiedz
Hmh.. jakoś nie mogę się przemóc do depilacji laserem. Jak na razie to kupuję tylko dobre plastry do depilacji twarzy i sobie radzę :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości