Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja laserowa
Dziewczęta! Czy stosowała któraś z was depilację laserową? W salonie kosmetycznym, czy w domu-jakie są wasze komentarze na ten temat? Warto? Chcę kupić w polsce przyrząd i używać w domu, ale to trochę kosztuje i dlatego potrzebuje waszych rad. Po ciąży tak się wszystko pozmieniało, że sobie kur**a nie radzę. A włosy to już w ogóle mnie dobijaja. .. nie są jakieś mega, ale biorąc pod uwagę ze nie miałam ich prawie wcale a teraz są, to jest dla mnie dużym problemem. Help! Women help! :)
Odpowiedz
Tak, uzywalam tego domowego lasera.
Działa. Ale jak to IPL...na jakiś czas. Potem odrasta, troszkę, ociupinke slabsze.
No i trochę zabawy z tym jest ;)

Napewno tysiąc razy, ba w ogóle bez porównania, lepsze niz golenie maszynką czy woskiem...ale...
ja mialam jakaś schize z wlosami, chcialam się ich pozbyc raz na zawsze, a ta zabawa mnie dobijala. I poszlam na laser light sheer do salonu...i mam spokój na wieki wieków prawdopodobnie.

Reasumując, jak ktoś nie ma możliwości pojsc do salonu, to jest to najlepsze z możliwych rozwiązań.
No i wszystko zależy od grubości i koloru wlosa. Tam gdzie ciemniejsze, tam wolniej odrastalo.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
ILE zaplacilas w salonie i za jakie partie ciała?
Odpowiedz
Ceny są różne. Bardzo różne. Od 200 do 500 zl za partie ciala.
Ważne jest :
1) musi to byc laser z glowica light sheer, nie IPL, bo to to samo co w domu
2) sprawdzony salon, najlepiej z polecenia lub szanujacy swoja renome.

W związku z tym, ze moje koleżanki mialy rozne przygody z depilacja laserowa. Niektóre wydaly kupe kasy i na niewiele się to zdalo. Postanowilam nie oszczedzac. Robilam w salonie specjalizujacym się w depilacji laserowej i tam zaplacilam sporo.

Wszystko zależy od grubości i koloru włosa. Mi starczyly 4 zabiegi.

Niektóre salony maja przekalibrowane glowice i pomimo tego, ze to light sheer, to nie jest tak skuteczny.
Moja koleżanka tak się dala nabrac...placila 200 zl za partie ciala i po 8 zabiegach miala jeszcze gdzieniegdzie wlosy. Mi starczyly 4, a mamy bardzo podobna strukture wlosa.

Ja robilam 3 partie i dostałam znizke :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
A może jesteście w stanie polecić jakąś firmę dla tego domowego? Jakie parametry powinien mieć?
Odpowiedz
Ja mialam jakis jeden z pierwszych modeli (Remington), które pojawily się na rynku, wiec nie pomoge, bo od tego czasu duzo się zmienilo.
Paulo Coelho
Odpowiedz
Ostatnio czytałam o tym:

http://fashionelka.pl/philips-lumea-czyl...-swiatlem/

Ciekawe czy naprawdę skuteczny.
Odpowiedz
No to jest właśnie to, o co isaf pytala, a o czym ja pisalam. Tylko mialam starszy model i innej firmy.
Paulo Coelho
Odpowiedz
Ja bym chciała laserowo cipke zrobić. Jak na stronie salonu piszą, że okolic intymnych to tylko bikini czy cipkę też? niezłe tam ceny widziałam 200-500zł za właśnie okolice intymne.
Odpowiedz
Bikini glebokie albo brazylijskie sie to zowie :)

Cud, miód, malina...boli jak cholera...ale mam pipke jak moja córa :lol:

No i jeden raz nie wystarczy.
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości