Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

czasami trochę mocniej
OK
Pan mąż już dawno stwierdził że moja avka mówi wiele o mnie więc nie bede owijała w bawełnę że czasami lubie się poczuć.... hm.... zniewolona, skrępowana, "pod butem".... ale z wyczuciem i bez osób trzecich.... :)
bo wiecie w pewnym momencie po prawie 20 latach bycia ze sobą człowiek wpada w rutynę i albo zmienia partnera albo musi urozmaicić sobie "życie" :p

ale do rzeczy
chciałam sie pochwalić moimi nowymi zabawkami :) prezentami na rocznicę ślubu

[Obrazek: cpx_98f3555a0c372b041620282667b27b9a.jpg]

[Obrazek: cpx_f00e526595c64321eb4dac6bf0ac9f86.jpg]

zrobiła bym zdjęcia z rzeczywistości ale dzieciaki się po domu kręca
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Fajowe biggrin
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
nie tylko po 20 latach małżeństwa człowiek może lubić takie rzeczy :P
hmmmm...zbliża sie gwaizdka zawstydzony
Odpowiedz
Maskota
Czad :lol:
Odpowiedz
O jak bym chciała dostać takim po pupie ubaw
Odpowiedz
a ja lubię w nietypowych miejsca i spontana , pewnie na to jeszcze przyjdzie czas :-)
Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie - nawet,
kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać. Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą. Nawet te, które przegraliśmy.

[ Paulo Coelho ]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości