Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Mój nowy zakup :P
Kochane przymierzam się do zakupu zmywarki czy któraś może mi doradzić jaką najlepiej kupić ? Na pewno musi to być 45 bo tylko taka wejdzie mi do kuchni:-) Za każdą podpowiedz będę wdzięczna :D
Odpowiedz
45 cm przy rodzinie bywa kłopotliwa :) Ja zmieniałam z 45 na 60 , kosztem jednej szafki , ale jaki komfort.
Zestaw po obiadowy , składający się z garów , patelni , talerzy , misek - do 45 się nie mieści.

Jaką najlepiej kupić , ciężko doradzić konkretną firmę. Z mojego doświadczenia - czym mniej elektroniki , bajerów i wodotrysków - tym lepiej. Bo to jest niestety bardzo awaryjne. A zmywa się na 2 programach najczęściej ;) Na dzień dzisiejszy cała elektronika, to inna nazwa firmy , a bebechy te same.
Podpytaj w sklepie by pompa wody nie była zintegrowana z grzałką. Bo to są najczęściej awaryjne elementy. A taki kombajn pompy i grzałki jest drogi jak diabeł. Gdy występują jako oddzielne elementy serwis jest tańszy.

To jest "mebel" na lata dlatego warto poszperać i po opiniach w necie. U mnie zmywarka śmiga dzień dnia. Obecną mam trzeci rok. Tfu tfu nic się nie dzieje. Poprzednie dwie - jedną zabiła burza , a w drugiej ( napchana elektroniką ) siadł komputer sterujący , którego wymiana przekroczyłaby zakup nowej. Więc kupiłam nową bez bajerów.

Zmywara to super inwestycja - nie niszczymy rączek , mamy więcej czasu , gary są wymyte porządnie , do tego wyparzone. Rachunki za wodę też są niższe.
Odpowiedz
Dzięki :) wiem że większa lepsza ale nie wiem jak bym chciała nie mam jej gdzie wstawić..niby kuchnie mam sporą ale nie ustawną muszę się zadowolić małą:( najwięcej polecane to Boscha
Odpowiedz
Ja mam akurat właśnie Boscha :)
Odpowiedz
Ja mam Indesit
Najprostszą, z bodajże trzema programami.
Nigdy ale to nigdy się nie zepsuła, a ma już o zgrozo 12 lat.
Musze tylko pamiętać o soli, i tyle.
Kasia ma rację, im mniej elektroniki tym lepiej, i to się tyczy wszystkiego, od agd po samochody.
Odpowiedz
zgadzam się z dziewczynami
ja obecnie mam Boscha, wcześniej Wirhpolla (5 lat wytrzymała i poszła pompa)

używam tylko 2 programów, czasami tego krótkiego do szkła reszta mnie nie interesuje
w kuchni nie miałam miejsca to wstawiłam do łazienki zmywarkę, dużą 60-tkę i jest git
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Ja mam Indesit. Nie narzekam.45cm. Pakowaniejsza od bosza którego ma moja siostra. Używam jednego programu. Eco . trwa może i długo -kolo 2 godz. Ale to eko. Mniej pobiera wtedy wody i prądu.
mam ja od półtora roku. I jestem bardzo zadowolona. Pomijam fakt ze gary i tak leżą sobie w zalewie. Bo czasem mężusiowi siły brakuje żeby je wstawić.
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny :) coś wybiore i raczej 45. Mam nadzieje ze pomieści nasze gary :P
Odpowiedz
hej ja mam mala zmywarkę 45 - fakt może i mała ale można wstawić naczynia jeszcze raz ...a plus ten ze na bieżąco się myje - nie muszę zbierać naczyń ;) no trzeba znaleźć jakiś plus tej małej ;) ... ja polecam electroluxa ponieważ na programie 30 minut ma 60 stopni
Odpowiedz
Moja mama na cały dom, 4 dorosłych i 4 dzieci ma małą zmywarkę i daje radę.
Ładuje ją do pełna i co wieczór nastawia.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości