Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Wąteq Isaf-moja utrata wagi :)
#1
Wink 
Yyyyyy no to ja tu sobie będę zapisywać moja codzienną wagę, nie mam tyle czasu żeby spisywać co będę zjadać.. Chociaż to by było lepsze. No nic- mam nadzieje, że mnie to z motywuje i będzie mi wstyd przed Wami jak się nażre :p Jutro rano start! Mam do wywalenia jakieś 8-9 kilo! Chcialabym to zrzucić do świat ...
jupijupijupijupi
Odpowiedz
#2
Powodzenia buziak
To zapisuj chociaż grzechy :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#3
Powodzenia :-)
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
#4
Powodzenia Isaf:)
Odpowiedz
#5
trzymam kciuki :)
Odpowiedz
#6
Dziekyyyy! Najwazniejsze żeby codziennie było mniej. Nawet 100 gram, ale mniej. Ewentualnie może być tyle samo, ale nie więcej! Ważenie będzie po wstaniu, wysikaniu i na czczo :)
Odpowiedz
#7
Powodzenia:)
Odpowiedz
#8
Kochana i ja trzymam za Ciebie kciuki:)
Damy radę:)
Odpowiedz
#9
powodzenia :D:D:D
Odpowiedz
#10
To bede Cie obserwowac :p
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości