Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Trojkat ;)
Nawet jak Ci się spodoba...to na chwile... taka ekscytacja sexualna bez uczuć, szybko mija ;)

A to juz zależy od Waszych demonów faktycznie :)

Wiem, ze jeżeli oboje partnerzy swiadomie sie na to godzą, bo obydwoje tego chcą... a nie bo jedno to robi dla drugiego... to jest wtedy "fun".

No i zawsze zależy to od tej trzeciej osoby...od tego na ile się "wyluzuje"...a z tym ponoc ciezko ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
A ja przyznam się wam, że kiedyś (trochę czasu już od tego upłynęło) miałam seks w trójkącie KKM. Nie mam skłonności biseksualnych, ale powiem, że zabawa z koleżanką podobała mi się. Fajna odmiana... Tyle że ten kolega nie był stałym partnerem, ani moim, ani koleżanki. I tylko taki układ uważam za OK. Krępowałoby mnie bycie dodatkiem do pary. Tak samo nie wyobrażam sobie by mój M wkładał członka w inną muszelkę.
Odpowiedz
A ja Wam powiem, że nie zgodziłbym się na taki układ...w życiu nie pozwoliłbym dotknąć swojej partnerki innemu.
oklasky CeeM  oklasky

Odpowiedz
Witam CeeM :)
Chodzi mi po głowie czy zgodziłbyś się na układy: ty , twoja partnerka oraz inna seksowna panna ;p ???
hehehe tylko nie traktuj tego jako propozycje :p
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Właśnie też miałam o to zapytać:lol:
Odpowiedz
Szczerze? To nie. Źle bym się z tym czuł.
oklasky CeeM  oklasky

Odpowiedz
CeeM teraz to mnie zainteresowałeś swoją osobą  mysli
może napiszesz co Cię sprowadza do nas?
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Trafiłem tutaj przypadkiem bo sam prowadzę forum :) Poczytałem trochę i zauważyłem, że fajnie Wam się tutaj pisze, macie swoje grono, które jest zgrane ;) I tak pisze od czasu do czasu :) Fajnie, że kogoś zainteresowało moje pisanie :D
oklasky CeeM  oklasky

Odpowiedz
No ją się zainteresowalam wcześniej, nawet zaprosilam do działu abyś się przedstawił no ale cisza..
Odpowiedz
No nie mogłem znaleźć :D
oklasky CeeM  oklasky

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości