Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Trojkat ;)
(07-10-2014, 17:22)justa napisał(a):  Założyć kolejny? :p

hehe nie trzeba :p
To moja tajemnica
Odpowiedz
Dla mnie nie myslenie o trojkacie jest ok :) a ze inni , inne potrzebuja lub fantazjuja tez jest ok , bo ja lubie a nawet kocham ludzi , ktorzy zyja na swiecie i maja odmiennie niz ja. :) :) :)
Odpowiedz
Justa, a ja jakoś nie mam pociągu do trójkątÓw. I nie chodzi tu chyba o pruderię, niepewność, ale o zwyczajne preferencje. Może wynikać to też z mojego deficytu- jak ja bym chciała mieć taki normalny związek! Jeden na jeden, wspólna kawa rano, ponudzić się razem nie zdobywać, nie przyzwyczajać na nowo. I mieć dostatek seksu pod reką , że az się czasem nie chce. No żyć nie umierać.
Odpowiedz
O spóźniłam się trochę na ciekawą rozmowę :) i tak sobie myślę że chyba jestem za cienka na dwóch facetów bo jeden mi wystarcza za dwóch :) jakbym się zdecydowała to raczej na KKM ale to nie mógł być mój facet bo chyba bym go zabiła jakby inną obracał.... Musiałabym też być samotna bo to by jednak była zdrada... Narazie nie myślę i nie planuje trójkąta , ale mam czasem fantazję ale inne ... :)
Odpowiedz
Nie spoznilas się :p
Dyskusja otwarta :lol:

Dawajcie te swoje fantazje :rotfl:
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
U mnie natomiast to obojętne KKM czy KMM. wydaje mi się, że taka akcja w związku to tylko gdy obie strony mają podobne podejście do tego. Inaczej któraś ze stron będzie zazdrosna.
Jak widać po niektórych wypowiedziach, że zabiłybyście partnera gdyby obracał inną, jest w tym sens.

Ja osobiście nie próbowałam trójkąta. Raz było blisko, ale skończyło się na macankach ;)
Znam natomiast takie pary co to robiły i robią nadal. Póki co są razem i nikt się nie rozstał, ale właśnie mają podobny stosunek do tego.
Odpowiedz
Hmmm.... Pau zapytała kto próbował ... otóż Ja zawstydzony KMM
dawno to było, młodzi byliśmy, mało doświadczeni więc srednio wyszło, wszyscy bardziej skrępowani siebie niż napaleni zawstydzony

a co do fantazji....
chyba bardziej z powodu wyżej opisanego doświadczenia trójkąt mnie nie interesuje, ale mam fantazję że Pan mąż siedzi w kącie pokoju i obserwuje jak jestem ostro rżnęta przez innego faceta.
Ale to tylko fantazja i nią zawsze zostanie, chociaż Pan Mąz o niej wie i kiedyś powiedział że ja bym bardzo chciała to mogli byśmy spróbować.
ale ja uważam że pewne rzeczy powinny pozostać w sferze fantazji bo jak z niej wyjdą to może się zrobić niebezpiecznie......
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Maskota....to bardzo zależy od zaufania, przegadania tematu i podejścia....i wtedy nie musi być niebezpieczne ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Ja nie próbowałam , ale stale pojawia się to w moich fantazjach i to w obu konfiguracjach. Ja ogólnie czasem myślę, że jestem biseksualna. Ale czy się kiedyś odważę na trójkącik nie wiem. Chłop też często napomina.
Odpowiedz
Justa ja się bardziej boję tego co bedzie jak mi sie inny "ogonek" spodoba......
lub czy bym potrafiła przejść do porządku dziennego w sytuacji sexu z innym mężczyzną...
boję się że mogło by to zepsuć nasze relacje... za dużo "demonów przeszłości/młodości siedzi pod szafą" ...
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości