Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Trojkat ;)
No wlasnie Renia, ale mi o te fantazje bardziej chodzi niż o real.
Poprzez uwarunkowania kulturowe, poprzez zasady moralne, poprzez kult rodziny i wierności zyjemy "w kajdanach".
Ja nie twierdzę, ze to złe, bo gdyby wszyscy realizowali swoje fantazje, to bardzo rozpustni ludzie by byli. I o tym czy fantazje należy realizowac czy nie, nie będę dyskutować, bo to indywidualna sprawa każdego człowieka.
Ale nie wierzę, ze żadna z nas nie fantazjuje. I to co mnie intryguje, to jakie fantazje przewazaja.

Z opowieści o zrealizowanych trojkatach wnioski uslyszalam takie...
Jesli kobieta zdecyduje się na trójkąt, jest otwarta i ma w sobie luz i idzie na całość.
A mężczyzna się boi...może tylko ja będę patrzyl, może zostane w spodniach, a może tak,moze tak...moze tak w połowie... ni to ni owo.
To mnie też zaskoczylo...wydawalo mi się, ze mezczyzni są bardziej otwarci na takie sprawy niz kobiety. A okazuje się, ze w realu ich to przytlacza, ze się wstydza, ze nie są w stanie sprostać :)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
no to masz racje

jakbym się już zdecydowała to nie po to by sie wycofywac w trakcie

ale do podjęcia decyzji długa droga :-)
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
no i przez to, ze wczoraj mi P skasował to co napisałam nie mam już nic do dodania ;) mam takie podejście jak Matka.

no a teraz przyznawać się - która spróbowała trójkącik? :p
Odpowiedz
Pau, lepiej zapytać, dlaczego nie sprobowaly, jeśli oczywiście taką fantazję posiadaja :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Ja nie posiadam :)
Mam inną:p
Odpowiedz
No to dawaj :)
Paulo Coelho
Odpowiedz
Nie zbaczajmy z tematu :p
Ten wątek dotyczy trójkąta ;)
Odpowiedz
Założyć kolejny? :p
Paulo Coelho
Odpowiedz
Pewnie to zwyczajne i nudne ale nie mysle o trojkacie , nie wyobrazam , nie fantazjuje , po prostu zycie mnie przytlacza i pewnie nie ma miejsca na to :) a raczej chyba nie potrzebuje
Odpowiedz
Ona, ale dla kogo nudne?
Jeśli dla Ciebie nie jest to nudne, to wszystko w porządku i super :)
Paulo Coelho
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości