Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Trojkat ;)
Dziewczyny,
Mialam dość zagorzala dyskusje z moimi koleżankami. W związku z tym, ze kazda z nas miala odmienne poglądy, postanowilam zapytac Was. Ciekawa jestem co kobiety sądzą na temat, jak to widzą.
Chodzi mi o trójkąty... To jest czysto hipotetyczne, chcialabym poznac Wasz pogląd... Nawet jeśli trójkat nie jest w sferze Waszej fantazji seksualnej, spróbujcie coś na ten temat powiedzieć na zasadzie wyobrazen, jak Wam się wydaje.
W jakiej konfiguracji kobiety wola trojkaty...dwie kobiety, czy dwóch mężczyzn. I dlaczego? Jaka motywacja wyboru akurat takiej konfiguracji?
Nie chce Was ukierunkowac dlatego moje i moich kolezanek refleksje przedstawie Wam jak juz się wypowiecie ;)
Odpowiedz
Justyś ja ci opowiem ale jutro ;)
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
O dziękuje :lol:
Bo reszta się boi :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
A niby czego lub kogo boi sie dokuczacz
Odpowiedz
Pomiędzy mną i moim M. dla żartu czasami przewijają sie tematy trójkąta. Ja sama mam mieszane uczucia bo z jednej strony bym chciała - nowe doświadczenie i inne bla bla z drugiej strony strach a co jeśli okaże się że ta trzecia osoba albo mnie albo jego zafascynuje... jak się to skończy?
dlatego ze strachu przed taką ewentualnością rezygnuję już na początku... Justa, tylko mi wniosków z tego nie wyciągaj bo ja wiem o co chodzi ;p ale nie mam odwagi się z tym zmierzyć

teraz wariant
dla siebie samej za ten bezpieczniejszy uważam jedna kobieta + dwóch facetów. Mojego faceta facet nie zainteresuje :-) a ja jestem w centrum uwagi dwóch męzczyzn, żyć nie umierać :-)
i chyba tą wolę z przyczyn bezpieczeństwa emocjonalnego

natomiast druga opcja jeden mężczyna + dwie kobiety bardzo bym chciała spróbować natomiast chyba nie byłabym w stanie patrzeć jak mój mężczyna zajmuje sie inna kobietą... więc w wyobraźni owszem w rzeczywistości ... no way!!! :D (chyba ze ta druga kobieta ma tylko wyłącznie preferencje homoseksualne )

ale zaborcza jestem ;p
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Hmmm mysli W moim wypadku to nie strach, a brak doświadczenia. Mogę jedynie pisać o swoich wyobrażeniach i fantazjach, a nie o autentycznym wydarzeniu :)
Szczerze, to gdzieś tam się w moich myślach czasem ten wątek przewijał, lecz nigdy w kategoriach jakiegoś celu do zrealizowania. Była jedna sytuacja, w której było o włos, ale ostatecznie nie potrafiłam pójść na całość. Była to kobieta.
Jeśli chodzi o preferencje- kobieta czy mezczyzna mysli może wolałabym dwóch mężczyzn, chociaż... Nie wiem :)
Najbardziej wolę jednego, stałego i wiernego partnera :)
Odpowiedz
Matka przelala tu moje mysli ma ten temat. :D przy czym u nas sie taki temat nie przewija bo chyba zadne z nas przynajmniej na razie nie ma potrzeby urozmaicac nasze jeszcze i tak nie zbyt szałowe zycie erotyczne :)
Odpowiedz
Eeejjjj...ale ja pytam czysto hipotetycznie, nie tlumaczcie się, ze "chcialabym a ja boje się ", "wole jednego" :p

Pytam, bo interesuje mnie z psychologicznego punktu widzenia wybór i motywacja.

Wydawało mi się, że kobiety często fantazjuja o trojkatach. I ze zwykle są to trojkaty K-M-M. Ze rzadziej pojawiaja się fantazje o trojkacie z kobieta. Moja jedna koleżanka byla przeciwnego zdania. A druga powiedziala, ze kobiety zawsze wybiora drugiego mezczyzne, tylko dlatego, ze nie zniosa widoku jak ich partner bzyka inna laske.

Wydawalo mi się, fantazja o penetracji jednego partnera, a robieniu loda drugiemu, albo fantazja o podwójnej penetracji jest czesta fantazja kobiet. I dlatego wybiora dwoch facetow, a nie dlatego, ze sa zazdrosne.

I zaczelam się zastanawiac dlaczego kobiety marzą o dwóch czlonkach jednocześnie. Czy to jest jakaś forma uleglosci? Ze dwoch mężczyzn przejmuje inicjatywe? Czy o co w tym chodzi?
Pomijając próżność i bycie w centrum uwagi, na co zwrocila uwage Matka i co moim zdaniem jest prawdą.

Potem dyskusja zeszla na temat trójkąta z dwoma kobietami. I moje koleżanki zaczęły o tym, ze nie zniosly by widoku jak ich partner penetruje drugą laske...czyli to o czym napisala Matka.
Ja to rozumiem.
Ale wydawalo mi się, ze kobiety myslac o trojkacie... Nie biora pod uwagę aspektów emocjonalnych i pozbywaja się zazdrosci. Okazuje się, ze nie. Wydawalo mi się, ze fantazjujac, odstawiaja partnera na bok i jesli nie są w stanie zablokowac emocji, mysla o trojkacie bez udziału partnera. I tu tez mój blad w mysleniu. Okazuje się, ze jednak wszystkie kobiety, myslac trojkat, mysla ja i moj partner.

Temat jest złożony i znowu nie potrafie przelac na klawiaturę. Wydaje mi się, ze co innego sie pojawia w naszych głowach myslac o trojkacie w kategoriach gdybysmy to zrealizowali. A co innego jesli ta fantazja pojawia się jako wolnoplynaca mysl i jest w kategoriach tylko fantazyjnych.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Kobiety czesto fantazjują na temat gwałtu, co nie oznacza że chciałyby go przeżyć;)
Odpowiedz
Dokładnie samosiu. Fantazje fantazjami, ale w życiu realnym raczej się na to nie piszę.
Za duży tłok, ani z moim facetem, ani z obcym, ani z dwiema babami.
Może być sex z kobietą,czemu nie?
Ale trójkąt? To mnie zdecydowanie nie kręci.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości