Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


pilna sprawa. proszę o pomoc.
#71
Tak mi się przypomniało że jak biegałam (dość intensywnie) to jednego razu dostałam silnego bólu w podbrzuszu i 2 dni krwawiłam. Czułam, jakby miała mi macica wypaść. Ehhh... Przepraszam, że tak marudzę ale tak sobie dorobiłam, że aż sama zła na siebie jestem. Może się przeforsowałam, do tego niedojadam i nie wysypiam się, nie mam okresu, napiernicza mnie noga, puchnie, czeka mnie usg, rehabilitacja, teraz jeszcze ginekolog, a taka byłam zawsze zdrowa... Niech to będzie przestrogą dla innych :(
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości