pilna sprawa. proszę o pomoc.
#1
Dziś dostałam okres i planowałam rozpocząć antykoncepcję hormonalną ale nie załapałam sie do lekarza bo sobie już świętować zaczal. To już moje 5 podejście. Mam pecha. Położna doradziła mi abym w mojej sytuacji poszła do apteki i poprosiła o wydanie leku i doniesienie recepty. W poniedziałek będzie inna pani doktor, to mi wypisze. Nie znam się na tych pigułkach, dlatego proszę o radę, wiem że nie jesteście lekarzami, ale może ktoś będzie umiał mi pomóc. Kiedyś brałam diane i wszystko było ok. Kiedyś yasmin ale plamiłam po nich, gdy urodziłam córkę też zjadłam jedno opakowanie, ale nie pamietam ich nazwy, takie dla matek karmiących. Po nich też plamiłam przez kilka dni, później był spokój. Czułam się Dobrze. Nie tyję po hormonach. Mam tendencję do wypadania włosów i mam bardzo suchą skórę.
Odpowiedz
#2
Samosia, moim zdaniem co weźmiesz to będzie, potem najwyżej zmienisz.
Diane czy yasmine są dwuskładnikowe. Jeśli po Diane było ok, to możesz je wziąć, jak najbardziej.
Ta dla matek karmiących jest jednoskładnikowa, też możesz wziąć. Cerazette bodaj.
One są jednakowo skuteczne jedno czy dwuskładnikowe, wg. badań.
Plamienia przez pierwsze pół, do roku sa powszechne. Z czasem znikają.

Ja nie biorę tabletek, bo czuję się po nich strasznie, nie pomogę Ci w wyborze idealnych, a zresztą każda z nas reaguje inaczej, sama wiesz :mruga:
Odpowiedz
#3
Nie znam zabardzo nazw obecnie stosowanych pigułek. Może spróbuję te cerazette.

Doczytałam ze cerazette nie są najskuteczniejsze i nie powstrzymują każdej owulacji. Najskuteczniejsze są 4 godziny po zażyciu. Odpadają...
Odpowiedz
#4
Bralam cerazette. Przy braniu ich co do godziny idealnie są skuteczne jak dwu skladnikowe. Plamienie nie wystepowalo u mnie w ogole...
Odpowiedz
#5
Spróbuj może Mercilon. To jest dwuskładnikowa. Ma nową generacje progesteronu i mniejsza dawkę niż te standardowe.
Odpowiedz
#6
Ok. Dziękuję. Jeszcze nie wiem czy mi sprzedadzą " na piękne oczy". Chociaż mnie znają tu w aptece to moze sie uda :)
Odpowiedz
#7
Uda się na pewno. Oni też ludzie, wiedza jaki to okres.
Odpowiedz
#8
Podczas brania Cerazette, nie ma się okresu.
No i najwazniejsze jest bardzo restrykcyjne przestrzeganie regularności brania prawie co do minuty
Odpowiedz
#9
Udało się dziewczyny. Kupiłam mercilon :) Muszę iść do lekarza w poniedziałek i donieść receptę. Cieszę się że udało mi sie załatwić sprawę. :)

A i cena zachęcająca. 24,50 :P
Odpowiedz
#10
No to super. Oby Ci dobrze służyły sex_klasyk :zacieszacz:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości