Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

pilna sprawa. proszę o pomoc.
O kur...wa! Dziewczyny przytyłam 3 kg za 4 dni, odkąd stosuję te tabletki, bardzo uważam na to co jem, piję herbatki i czerwoną i skąd to? Jestem w szoku, myślałam ze schudłam z kilogram a na wadze plus 3 :((((( nie moglam butów założyć bo tak mi nogi spuchły. Dziś myślałam że to z niewyspania mam oczy zapuchnięte. Wieczorami po zażyciu idę prosto spać, bo tak się słabo czuję. Jeszcze ta gorycz w gębie. W życiu tak nie miałam po żadnych pigulkach. Chyba koniec mojej antykoncepcji.
Odpowiedz
Kochana, nie martw się nie przytyłaś, a zatrzymałaś dużo wody, stąd też puchną Ci nogi. hormony tak u niektórych działają. niestety nie dla wszystkich każdy rodzaj antykoncepcji..
Odpowiedz
Dziękuję pau. Dzwoniłam do Justyny w tej sprawie. Postanowiłam odstawić leki. Mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy.
Odpowiedz
No i to jest powod dlaczego nie biore tabletek oooo
Odpowiedz
No zobacz a ja po nich czułam się ok. Tak jak piszesz to miałam po tych yasmine.
Ja hormonów już dawno się biorę, bo zabijały mi libido i źle działały na głowę. Byłam strasznie po nich nerwowa :(
Odpowiedz
Justyna miałaś rację. Już z wiczora czułam się lepiej i ubył kilogram, mam nadzieję że do kilku dni minie wszystko :)
Odpowiedz
to świetnie :-) pomyśl o czymś w zamian tych tabletek
moim zdaniem powinnaś iśc do lekarza i powiedziec że odstawiłaś je, może dostaniesz inne
Odpowiedz
Samosia, szkoda, że Ci nie spasowały.
Nie wiem co poradzić.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Już po Nowym Roku wybiorę się do lekarza i zobaczę co mi zaproponuje.
Odpowiedz
No mozesz sprobowac jeszcze inne i jak bedzie tak samo to odpuscic calkiem hormony pozostanie miedzianka :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości