Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

pilna sprawa. proszę o pomoc.
No liczę na to bo mój chłop gumek nie lubi. Jak już do czegoś dochodzi, to próbuje sie wśliznąć bez.

Ale się naczytałam w ulotce rozmaitości, aż strach zażywać tymbardziej ze palę papierosy. Spróbuję ograniczyć, bo na razie nie czuję się na tyle silna aby rzucić. Albo odpalę e papierosa.

A i chciałam zapytać o jeszcze jedna rzecz. W ulotce zabraniają picia dziurawca. A co ze skrzypem i pokrzywą?
Odpowiedz
E papieros jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Skoro nie piszą o nich w ulotce to możesz pić :-)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc Supernova :)
Odpowiedz
Ja bardzo długo brałam mercilon i w sumie mogę powiedzieć że byłam zadowolona jak na hormony. Z czasem zaczęło mi spadać libido i przerzuciłam się na yasmin, niby miały byś lepsze i właśnie nie obniżać libido. Dupa, czułam się po nich gorzej niż po mercilonie. Zatrzymywanie wody, apetyt i strasznie działały na mój humor. Jakbym teraz miała wracać do hormonów to właśnie bym brała mercilon
Odpowiedz
O, kanapa :) czyli polecasz? Oby i na mnie tak fajnie działały. Internautki dość pozytywnie się wypowiadają więc może i ja będę zadowolona.
Odpowiedz
Brałam je 3 lata i paliłam przy tym i nic mi nie było. Ja ogólnie źle znoszę hormony ale po mercilonie dopiero po 3 latach libido mi spadło, a tak to nic więcej ani humorów, ani przyrostu wagi. Zmieniłam je tylko dlatego bo gin mi te yasmine tak zalecał, że niby nie obniżają libido. Dupa obniżyły i tak i do tego strasznie mi działały źle na głowę. Gdybym teraz miała decydować się na hormony to bym wybrała właśnie mercilon, bo po nich czułam się najlepiej.
Odpowiedz
Super, super, super :) Jestem pozytywnie nastawiona.
Odpowiedz
pamiętaj, żeby przez 7 dni stosowac dodatkowe zabezpieczenie
Odpowiedz
Dodatkowo po okresie? Kurde dziewczyny odkąd biorę te tabletki mam niesamowity niesmak u ustach, jakby metaliczny. Nie wiem do czego porownac... Jakby.po luteinie wlaśnie, albo po nospie jakby się ja miało w ustach.
Odpowiedz
A to nie wiem. Mnie przy nich na początku brania tylko bolały piersi, ale przeszło.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości