Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


przybieranie na wadze
#1
Dziewczyny od ktorych tabletek sie nie tyje ?ja bralam logest i yasminelle i obydwa rodzaje zatrzymywaly wode puchlam tylam i wogole czy wszystkie sa takie?
Odpowiedz
#2
pewnie nie wszystkie, jutro sprawdze jaki mają skład
a brałas jeszcze jakieś inne od których nie tyłaś?
Odpowiedz
#3
Nie tylko te bralam i stwierdzilam ze wiwcej tyc nie chce w pol roku przytylam 10 kilo:s
Odpowiedz
#4
a mozesz napisac jakie brałas i czy po wszystkich tylaś?
Odpowiedz
#5
pisała na górze :D
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
#6
Przypomne bralam logest i jasminelle ale to byli 8 lat temu dodam i jakos nie myslalam wiecej o tabletkach az do przedwczoraj :)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości