Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

autko dla kobiety
Renault Megane nie polecam,mało pali ale to jego jedyna zaletą...ciągle w naprawie :/
Odpowiedz
tak, meganki to maja do siebie, że się psują jak to renault i inne francuskie badziewa ale czasem można trafić na fajny egzemplarz.

Popatrz może za mazdami, naprawdę dają radę a nawet stare modele wyglądają przyzwoicie.
Jeździłam dwoma i naprawdę nie narzekałam - kopa mają, nie palą nie wiadomo ile, no i się nie psują jakos za często i można zamienniki części kupić.
Odpowiedz
Odradzam tego Mercedesa, są bardzo awaryjne. Jak już chyba któraś kobietka wspomniała - w tym modelu brak typowej mercedesowskiej niezawodności :(
Zgadzam się z Buenos, że japończyki są godne uwagi w takich kryteriach i jakich mówisz. Gniją niesamowicie - w sensie blacharsko czasem wyglądają słabo ale bebechy, silniki itd nie do zdarcia ;) poza tym są tanie w miarę w utrzymaniu i nie palą jak smoki.
Myślałaś może o Toyocie Yaris? Małe, zwinne, tanie w utrzymaniu, a zapitala jak szalone :lol:
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
No niestety Japonce gnija ale zanim zgnije to zaoszczędzicie na nowe autko. Im mniej elektroniki tym lepiej :-)
Odpowiedz
Hehe rozwazalam tego Mercedesa ;) kolega kupił żonie. Zajebisty. Ja stawiam teraz na Kia Picanto. Też Zajebista :) ceny wahają się od 5-8 tys. Zależy jaki roczniki oraz jakie wyposażenie. Mam Japonca... Bebechy nie do zajezdzenia ale blacha? Pożal się Boże. Masakra! Jakby nie ta blacha to auto niezawodne...
Audi kocham.... Polecam dla kobiet szczególnie A3 :)
SEAT chyba też dobra myśl?
Co do Mazda też słyszałam dobre opinie.... :)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości