Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

autko dla kobiety
Od 15 lat jezdze na benzynie.
Kolejny napewno będzie diesel.
W dzisiejszych czasach juz tak się nie dzieje. Odpalaja normalnie. A sa duzo bardziej ekonomiczne.
Patrz na spalanie. Na to co mowia uzytkownicy nie sprzedawcy.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
racja ... każdy sprzedawca chwali swoja markę.. dlatego wole spytać kobietę kierowce w jakim aucie jest jej dobrze...wiem ze każda z nas jet inna i as gusty i guściki (ale o tym sie nie gada) ale wiem , ze kobie kobietę zrozumie ;)
punto chyba tez fajna sprawa - fiaty maja tanie części... zerknęłam na allegro na pandę ale droga jak dla mnie ;/

mam kapitał do 7 tys a fajna panda to ponad 12 plus
Odpowiedz
punciak II mysle ze by sie spisal. najlepiej to odwiedz kilka komisow i posiedz sobie troche w kazdym z aut. bedziesz wiedziala czy pasuje bo przeciez musisz miec wygodne i bezpieczne miejsce na torebke, odpowiedna widocznosca bo czasem slupki montowane sa tak ze niewiele widac po bokach. wszystko dla nas babek jest istotne.
Odpowiedz
masz racje .... tak zrobię ... bo oglądanie na zdjęciach to nie to samo ... a jak mam jeździć po osobach prywatnych i okaże się ze to jednak nie to auto dla mnie.... najlepiej jak pojadę do komisu wybiorę markę oraz model a potem poszukam w necie od osoby prywatnej ...z komisu boje się kupić mówią ze tam auta to robią tylko na sprzedaż
Odpowiedz
komis to tylko do przymiarkowania sie do auta ;)
Odpowiedz
Toyota starlet ostatniej generacji. Są genialne i totalnie bezawaryjne.
Zresztą jak wszystkie Japończyki
Obejrzyj tez mazde 121 ze starszych roczników.
Można trafić zagazowaną. Według mnie są mega kobiece :) czyż nie?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
są kobiece :)
Odpowiedz
Toyota myślę że też. Focie masz na dole.
Ja ogólnie gdybym miała około 3000-5000 tys kupiła bym właśnie jedno z tych aut.
Ewentualne mazde 323 bądź Toyotę Corolle. Tylko japonce.

Załączone pliki
.jpg   toyota_starlet_b.jpg (Rozmiar: 4.58 KB / Pobrań: 54)
Odpowiedz
idę zagrać w totka :rotfl:
Odpowiedz
Mój facet jest mechanikiem i też uważa że japońskie auta są niezawodne.
On ma mazdę a ja honde civic, ponad rok jeżdzę i jak na razie odpukać nie dokładam :)
W gazie, spalanie to ok.8 litrów, więc ekonomiczne :)
Co może trochę przeszkadzać kobiecie to to że jest niski, ale ja przywykłam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości