Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

autko dla kobiety
Witam,
Dziewczyny moje autko- clio- właśnie padło.. :( nawet nie ma sensu reanimować.... tak było ze mną długo około 8 lat ... teraz muszę kupić coś nowego (hihihi używanego ale nowego w sensie podmiotu zakupu) małego i bardzo taniego w utrzymaniu.... tzn. małe spalanie.
Wiec proszę was jako kobiety za kierownica o podpowiedzenie jakie autko jest fajne dla kobiety.... jeździłam tylko moim .... boje się dużych..ze względu na parkowanie..
no to co polecacie???
Odpowiedz
Hmmm ja ci nie doradcę. Bo sama mam duże auto -kombi 2.0 i jeśli będę zmieniać to tez na duże rodzinne. Bo ja takie Lubie. Duże i przestronne.no i wygodne. A z parkowanie. ? Ja tam zawsze się gdzieś wcisne heh. Ale nigdy jeszcze nie porysowalam auta :)
Odpowiedz
June...najbardziej ekonomiczne auto dla kobiety to Toyota Yaris. W dieslu to w ogóle prawie jak darmo się jezdzi.
Najmniejsze spalanie. Male, calkiem zwrotne. Jest ich duzo, wiec problemow z czesciami nie ma.
I raczej ludzie nie narzekaja na awaryjnosc.
Na drugim miejscu wlasnie clio, ale yariska bije na glowe.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
oooo dzięki zerknę na yaris-ki :) a może któraś z dziewczyn jeździła jariska???... dobrze się ja prowadzi w ocenie kobiety a nie faceta??? myślałam nad fordem k ale mówią ze nieee ....
Odpowiedz
Yariska jest typowo kobiecym autem.
Jezdzilam. Nie na stale, ale chwilowo. Dobrze się prowadzi.
Ja mam corse i nie polecam....straaaaasznie paliwozerna. Choc w środku zdwcydowanie lepiej wyglada niz yariska i jest sporo wieksza. Ale absolutnie nie mozna jej nazwac ekonomiczna.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
to corssa odpada :( muszę kupić takie auto na jakie będzie mnie stać w utrzymaniu...czyli tankowanie oraz oc itd..
Odpowiedz
Jedyny plus corsy jest taki, ze mam ja prawie 8 lat od nowosci i poza klockami hamulcowymi nic w niej nie robilam.
Ale 8-9 spalania to duzo za dużo na te klase samochodu.
Moja kumpela jezdzi tyle samo yariska i tez nic w niej nie robila, a pali jej 4.
Paulo Coelho
Odpowiedz
Pracowałam kiedyś w branży samochodowej i polecam ogólnie markę Toyota. Praktycznie niezniszczalne.
Odpowiedz
mój mąż coś mi gada o volkswagen polo ... ale on chyba mało kobiecy jak dla mnie
Odpowiedz
polo nie sa zle. ja jezdzilam fiatem punto I (tez juz pogrzebany) i chwalilam za przestronnosc mimo ze 3 drzwiowy. jakbym miala teraz brac znow punto czego nie wykluczam to chyba punto II 5 drzwiowe bo juz ze wspomaganiem i byc moze z zalozona instalacja lpg. do diesla nie mam przekonania bo zamarza olej w duze mrozy i nie mozna auta odpalic. z malych zwinnych polecane sa jeszcze hondy civic te starsze bo sa tez niemal bezawaryjne oraz toyota corolla. znajomy mechanik mowil tez zebym rozejrzala sie za daewoo leganzy bo maja silniki nie do zarzniecia. damski nie jest ale chyba wazniejsze zeby nie zawodzil. to tak ze starszych sprawdzonych modeli. na nowosciach sie nie znam bo nie stac mnie na takie luksusy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości