Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Zdrowe odżywianie czas zacząć
ja piję tylko dwie dziennie ale jak mnie najdzie o 22 to tez mogę iść zaraz spać, nie działa na mnie pobudzająco :-)
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Widzę że nie tylko ja uwielbiam kawkę nie mówiąc o śmieciowym jedzeniu :P. Kurcze wiem że muszę zmienić swoja dietę ale chyba mam za słabą wolę :)
Odpowiedz
Ja to chyba od powietrza tyję, albo po prostu brak ruchu...bo ja to prawie nic nie jem a tłuszcza nadal mam na brzuchu. Zaraz się posypią testy typu z czego Ty chcesz chudnąć...ale i tak przytyłam i czuję to na ubraniach szczególnie, bęben mi wystaje :(

Ja rano zjadam śniadanie zawsze i staram się nie jeść białego pieczywa. Przeważnie są to 2 kanapki z ciemnego chleba, wędlina i pomidor do tego. Nawet masła nie używam. Czasem dodam paprykę lub ogórka, czasem taki serek wiejski plus jakieś warzywo. Obiad jak ja zjem normalny, taki domowy to jest albo weekend albo po prostu mam czas w pracy i zamówię. Po pracy jak jestem po 19 w domu to już albo nic nie jem albo owoce...słodyczy ogólnie nie jadam, nawet kawy i herbaty już nie słodzę, nabiały to tylko 0% biorę....wprowadziłam sobie teraz więcej ruchu i jeszcze więcej zamierzam, zobaczę czy to coś da w moim przypadku.
Odpowiedz
Ruch zawsze dobrze robi i na ciało i na głowę, także trzymam kciuki. Ja niestety nie wytrwałam za długo w postanowieniu, ale stres ostatnich dni mocno daje mi się we znaki i wiem, że jak dziś nie będę jeździć na rowerze, albo pospacerować to zwyczajnie zwariuję.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
O tak ruch to cos wspaniałego . Ja codziennie biegam , 40-50 minut , muszę dojść do godziny , jak to było przed akcją .
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
Supernova, jak to nie wytrwalas?
Spowiadaj się z grzeszkow natychmiast.

Ja 5 dzień bez slodyczy i smieciowego zarcia. Nerwowa jestem to fakt, ale to efekt odstawienny... cukru mi brak!!!
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
U mnie też piąty dzień :D
Ogólnie to staram się zdrowo jeść, ale mam takie napady od czasu do czasu :p
Dziś na śniadanie garść migdałów, serek wiejski z otrębami gryczanymi, kawa z mlekiem (bez cukru)
drugie śniadanie- jabłko (a fuuu)
obiad- jajecznica z pomidorami, cebulką, czosnkiem, mozarellą i bazylią
kolacja- filet z kurczaka duszony z papryką, cukinią i czosnkiem, do tego sałatka z kapusty pekińskiej.
A... I drożdże wypite :p
W planach mam jeszcze kakao :)
Odpowiedz
A u mnie się coś dzieje z żołądkiem , mam takie dziwne , aż bolesne ssanie , nawet po posiłku . Nie jest to z głodu na pewno , nie wiem co to może być , nawet w nocy spać przez to nie mogę :(
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
Nerw u mnie tak pokazuje ze jest
Odpowiedz
Kanapa, tak mnie oświeciło wczoraj ubaw
A może Ty kochana po prostu za mało jesz i masz zbyt długie przerwy między posiłkami?
Podobno właśnie to mega spowalnia przemianę materii, a jeśli dodamy do tego brak ruchu- to już wisienka na naszym piętrowym torcie.
Optymalnie jest jeść co 3 godz (co najwyżej 4)
Twój organizm robi sobie zapasy, bo wie, że go długo nie nakarmisz.
Spróbuj zjeść rano tą kanapeczkę, do pracy weź sałatkę, orzechy, a ostatni posiłek zjadaj przed 19 i najlepiej gdyby był to posiłek białkowo- tłuszczowy.
Podobno to mit że późne jedzenie tuczy, ale prawdą jest, że to nie zdrowe, ponieważ nasze flaczki powinny odpoczywać, a nie trawić :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości