Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Zdrowe odżywianie czas zacząć
Justa ja już tak wstaje o 6 rano miej litość kochana :P. A tak poważnie tak rano naprawdę ciężko mi coś przełknąć ..ale zmienie to na pewno tym bardziej że kiedyś bez śniadania ani rusz...Kawka musi być rano bo bez niej nie funkcjonuję :). Najważniejsze to muszę przestać jeść wieczorem kiedyś mój ostatni posiłek był 17-18 -ta. i super się wtedy czułam..
Odpowiedz
Jestem z Wami!!!
Włączyłam zdrowe odżywianie, ćwiczenia oraz picie drożdży, aby mi szybko włosy odrosły, ponieważ ostatnio zrobiłam sobie "kuku" na głowie beczy
Nie chce mi się odchudzać, może to będzie miłym efektem ubocznym :p Nie pogniewam się:)

Piję też żelatynę, na szczęście nie smakuje tak strasznie jak śmierdzi bleee...
Podobno fajne efekty odmładzające daje;)
Odpowiedz
mi też by wypadało zacząć się zdrowo odżywiać ;) dziś na śniadanie serek wiejski z pomidorem. zobaczymy czy postanowienie wytrwa do obiadu :P
Odpowiedz
Ja również zjadłam serek wiejski :p z olejem lnianym i rzepakowym z dodatkiem posiekanej pietruszki i koperku ok Na drugie śniadanie będą jabłka i śliwki, potem się zobaczy:p
Odpowiedz
Ja jak już gdzieś pisałam ,byłam na diecie 1000 kalorii przez 1,5 miesiąca plus godzina biegania dziennie . Schudłam bardzo dużo . Po akcji niestety musiałam na jakiś czas zrezygnować z biegania . Jednak od tygodnia powróciłam , na początek 40 minut dziennie . Dieta teraz 1500 kalorii . Nie rezygnuję z tego co lubię jeść , jednak liczę kalorię i ich nie przekraczam . Jem 5 małych posiłków dziennie .

PRZYKŁAD:

Śniadanie :

2 kromki grahama z chudą wędlinką i pomidorkiem bądź np. papryką , zielona herbata .

Drugie śniadanie :

owsianka lub jakiś jogurt i 2 kromki chrupkiego pieczywa

Obiad :

Dwa średnie ziemniaki , pierś z kurczaka , pojedynczy filet ,grillowana bądź gotowana , do tego jakaś surówka lub buraczki , zielona lub czerwona herbata .

Podwieczorek :

Kisiel lub jakieś owoce , śliwki jabłko , nektarynka .

Kolacja :

sałatka z tuńczyka lub dwie kromki chrupkiego pieczywa z jajkiem bądź wędliną .
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
No bardzo fajny jadłospis. U mnie na śniadanie dziś była jaglana z jabłkiem i cynamonem.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
rzygi
jak wy mozecie kasze jaglaną jesć?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Nie że możemy Matka, TRZEBA!!

I Ty jako matka masz nas pilnować, abyśmy ją ładnie dla zdrowia jadły biggrin
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Ja tam bardzo lubie :p :p :p
mniam mniam mniam
Odpowiedz
hehe... znowu zepsuje wam humory to ja zacznę akcję - idzie jesień - muszę zacząć jeść !!!

ale spoko dzisiaj 6.20 kawa z mlekiem 3,8% i kanapka z masłem i rukolą potem 2 godziny nauki jazdy
potem śniadanie czyli kolejne 2 kawy, 1 kanapka z pasztetową i majonezem, i 3 ciatka owsiane

i to narazie tyle dzisiaj
przede mną dzisiaj spagetti na mielonym z łopatki wciskane przez P. Męża
damy rade :D
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości