Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Kącik czytelnika
#71
Ja też :) Koniecznie!
Odpowiedz
#72
A ja ostatnio zaczytuję się w Sumlińskim :)
Odpowiedz
#73
Ja ostatnio czytam dużo reportaży z Wydawnictwa Czarne. :)
Odpowiedz
#74
Dziewczyny jeśli któraś ma trochę czasu to polecam "Za zamkniętymi drzwiami" - B.A. Paris. Jeśli komuś podobała się "Dziewczyna z pociągu" to myślę, że ta też się spodoba:)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
#75
Tak w temacie decydowania o własnym życiu polecam książkę "Wszechświat kontra Alex Woods". Nie dajcie się zwieść, że to książka "młodzieżowa".
Odpowiedz
#76
Dzieki za tytuł. :) jesli fajny to warto sięgnąć.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości