Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Kącik czytelnika
Ja czytam słuchając. Bardzo polecam tym, co to czasu nie mają i czytać nie lubią :P
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
w samochodzi można sluchac ksiązek, zamiast radia co klepie to samo
Odpowiedz
(17-12-2013, 09:44)Justyna napisał(a):  jestem w trakcie czytania książki Wałesowej, powiem wam że szkoda mi kobiety
Kasiążka sama w sobie pisana bardzo kobieco, prosto tak jak ona sama jest.
Cieżkie życie miala, o czym chyba mało kto sobie zdawał sprawę, polecam do przeczytania.

ja też właśnie kończę Wałesową - i zgadzam się z Tobą, Justyna- język prosty - ale sama w sobie książka bardzo ciekawa- ja w ogóle lubię czytać o tych czasach

a czytała któraś książkę Małgorzaty Tusk? warto ? choćby dla porównania?
Odpowiedz
(17-12-2013, 10:51)Supernova napisał(a):  Ja czytam słuchając. Bardzo polecam tym, co to czasu nie mają i czytać nie lubią :P

Se moge posluchac radio bajka :D
Odpowiedz
no cos ty, zrzucasz na telefon jedna słuchawka w ucho i leci w tle ;-) a w samochodzie tez możesz są specjalnie urządzania mp4 podłączane pod radio że możesz słuchać
Odpowiedz
radio w samochodzie od pada bo dzieciaki nie beda sluchaly powiesci :D a tak to mam krotke trasy teraz zeby sluchac jade 10 minut po mala to najdluzej teraz :D a poza tym chyba nie umialabym sie skupic jadac ze sluchawkami w uszach hmmm musze sprobowac:D
Odpowiedz
głosno mówiący lub z głośników radia
Odpowiedz
nie uzywam gosno mowiacego :) a z glosnikow radio bajka lleci toc dzieciakom nie wlacze greya :D a ostatnio sama jade krotko gdzies juz nie wypuszczam sie w trasy tak jak kiedys hehe
oj babki dam rade moze do nowego roku skoncze 1 tom :D
Odpowiedz
A ja uwielbiam czytać tylko teraz nie mam kiedy:( kiedyś musiałam chociaż jedną książke dziennie przeczytać:rolleyes:
Odpowiedz
Ja za to czasu mam bardzo dużo :) przeczytałam te 3 części greya :) mam jeszcze do przeczytania wiele innych, które podesłała maskota :) ale co zrobić i kiedy czytać?? jak lepsze od wszystkich książek jest forum :D tu się przewija prawdziwe życie :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości