Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Kącik czytelnika
no to teraz czekam na odpowiedzi
Która już skończyła romans z greyem i zaczęła z crossem?
Camilka jak tam czytanie?

ja przyznam się że próbuje przebrnąć przez "sezon burz" sapkowskiego ale jakoś ten nowy Wiedźmin mnie nie wciąga
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Ja greya pochłonęłam w lutym. Trzy tomy w cztery dni. Ale jakoś do crosa się nie dorwałam bo zima sie skończyła i nie miałam czasu.
Odpowiedz
greya i crossa pochłonełam dawno temu

czekam na nowy tom przeznaczonej bo drugi mnie wciągnał bardzo
ksiega wszystkich dusz deborah harkness też jest swietna 5 tom niedługo będzie wydany a cała seria bombowa jest (czarownice, czarownicy i takie tam) mam ebooki mogę podesłać
ale teraz wciagneły mnie kryminaly camila lackberg była na początek teraz tess gerritsen też sie super zapowiada
Odpowiedz
jestem w trakcie czytania książki Wałesowej, powiem wam że szkoda mi kobiety
Kasiążka sama w sobie pisana bardzo kobieco, prosto tak jak ona sama jest.
Cieżkie życie miala, o czym chyba mało kto sobie zdawał sprawę, polecam do przeczytania.
Odpowiedz
Kurde żebym ja miała kiedy.. Tylko praca dom sprzątanie, dzieciary... " zrozumieć siedmiolatka " czytam juz miesiąc a ma tylko 160 stron:P
Odpowiedz
no ja też nie mam kiedy czytać ;-) jak dzieciaki na wakacje pojechały to wtedy dawałam czadu

teraz tylko jak do wanny pójdę poleżeć :P
Odpowiedz
no ja daej mecze 1 tom jestem juz na 439 stronie :D
Odpowiedz
kobieto w takim tepie to oni tamsię zestrzeją i seksu im się odechce :P
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
hahahahah. Słabo słabo camilla:)
Odpowiedz
No co ja poradze ze ja czytac nie lubie Angry

i nie mam czasu Angry
Odpowiedz