Czy to już?
#1
Dziewczyny mam pytanie odnośnie owulacji.
Najwidoczniej mój organizm wyprzedził moją wiedzę na ten temat.

Mając @ 11.07 czy to możliwe, żebym już miała owulację?
Czy mogą wtedy boleć piersi? Od niedzieli zaczęły mnie boleć piersi, tak przy samych pachach, nigdy tak nie miałam przy owulacji tylko przed miesiączką :(
Oprócz tego odczuwam także bóle w podbrzuszu co akurat mi się zdarza przy owu i dlatego moje myśli kierują się w tą stronę.

Wybaczcie jeżeli to są dla was głupie pytania, ale jako osoba o długich cyklach nie przywykłam do tak szybkiej owulacji, a tym bardziej tych bóli cycuszków :(
Odpowiedz
#2
masz 18 dzień cyklu. Jak najbardziej może być okołoowulacyjnie. 17+ np.14 daje 32 dni, czyli i tak nie najkrótszy cykl Ci się zapowiada. Mnie się niedawno zdarzył 28 dniowy, a jak wiesz, sięgam i do 70 dni :)
Odpowiedz
#3
Kanapa sa upaly , organizm pracuje inaczej i u mnie zawsze to sie odbija na rozjechanym cyklu , moze i Ciebie to spotkalo
Odpowiedz
#4
O wow.
Masz 18 dzień cyklu i jesteś zdziwiona owulacją? Ja mam 14 dzień i na bank juz jestem po:)
Zaraz zacznę pms. Swoją drogą dziwny objaw z tymi bolacymi piersiami.
Odpowiedz
#5
Jak mnie bolą cycki, to na bank jestem w ciąży :p

Kanapa...a tak poważnie... pewno, że owulacja okok
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#6
A mnie jak bola to albo w ciągu tyg dostane okres albo ciaza:p
A tak na serio to przy długich i nieregularnych cyklach to naprawdę można zglupiec i się pogubić czy ta owulacja już była czy nie.Ja wlasnie zaczelam trzaskac testy.Ostatni okres 3.06.oszaleje normalnie i sama nie wiem czy już miałam owulke czy nie ha ha
Odpowiedz
#7
taki mamy klimat :) ciepelko moglo co nieco pozmieniac w Twoim cyklu. ale obstawiam ze to owulacja. u mnie sporadycznie ale jednak zdarza sie wybitnie bolesna.

a tak przy okazji zapytam, jak wydarłam mordkę na swojego chlopa to PMS czy ciążowe hormony? :rotfl:
Odpowiedz
#8
a ja też owu miałam wczesniej w tym miesiącu - przynajmniej tak mi się wydaje, że była wczoraj, a spodziewałam się jej ok. 1.08 - zobaczymy , jak okres przyjdzie ok 9.08, to będziemy pewne :)
Odpowiedz
#9
Ja to chyba tyle mam dobrze ,że wiem kiedy mam owulację , bo boli mnie wtedy jajnik jak nie wiem co . I po 12-14 dniach mam okres .

18 dzień cyklu to na pewno masz owulację .
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
#10
Ciążę wykluczam. W piatek bylam na usg i ciazy nie bylo i bylam przed jajeczkowaniem wiec ciezko by bylo zajsc.
Poza tym tak szybko by raczej nie bolaly :P
Pozostaje mi czekać :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości