Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


materac do łóżka np. sypialnianego
#21
No ale czego sie nie robi dla ostrego bara bara bara riki taki tak
Odpowiedz
#22
(22-08-2014, 21:06)June14 napisał(a):  polecam te łóżko- sprawdzone .... solidne oraz w dobrej cnie
http://wikimeble.pl/EuforiaELOZKO?gclid=...tAodmmsAhQ
solidne .... materac w zestawie rewelacja : twardy , sprężyny typu bonell ... używam już około 6 lat bez zarzutów.... mila wcześniej z Ikei - masakra , dno zapadło się nam podczas bara bara :)

Bardzo dziękuję za ten link. Na pewno mi się przyda :)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości