Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

materac do łóżka np. sypialnianego
Chcę kupić łóżko sypialniane, a do niego materac. No takie mi sie marzy, ale naprawdę nie wiem nic w temacie. Szukam na allegro, ale tam jest wszystko i nic, a ceny bardzo zróżnicowane. Czy ktoś coś wie na ten temat? Interesował się coś więcej?
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Jeśli chodzi o materac proponuję przejść się do sklepu z materacami i tam sobie poleżeć i dopiero zdecydować :)
Nasze wyobrażenia o materacach często nijak się mają z rzeczywistością.
A materac ważna sprawa, wiem coś o tym...na starym budziłam się z 'połamanym" karkiem i bólem głowy.
A łózko...no nie wiem co tam Ci się marzy :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
a ja mam łoże wielkie sypialniane , zwracałam uwagę na to , żeby przy nóżkach były pod spodem porządne uchwyty do skręcania , żeby przy różnych ruchach ;-) nie rozjeżdżało się i nie skrzypiało , ważne jest również to żeby były zaczepy do regulowania ustawienia stelaża , na którym leży materac.Stelaż też musi być porządny , drabinki nie mogą mieć dużych odległości od siebie bo materac będzie nierównomiernie leżał i sie deformował. Teraz materac , mam kieszeniowy zima lato . Jak mąż przyłazi w nocy po ogladaniu ja nie czuję jak się kładzie , każdy z nas sie gnieździ a materac nie pływa , jest sztywny ale profilowany jesli chodzi o części ciała . Ponadto mam na niego pokrowiec z suwakiem więc mogę go zdjąc i wyprać w pralce a jest to bardzo przydatne . Niestety nie mogę Ci polecić firmy bo kupowałam go w 2010 roku na allegro , sprzedawca miał pozytywne komentarze i sprzedawał tylko materace wiec zaufałam mu i nie przejechałam sie na tym , jestem zadowolona .
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny. A co z jakimiś komorami czy też kokosem?
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Supcia ja kupowałam swoje łóżko w Ikei. Poszłam i właśnie kładłam się na materacach na ekspozycji :)

Niestety u mnie na wybór duży wpływ miała cena, ale teraz gdybym kupowała nowe łóżko to materac wzięłabym grubszy.

Tak samo kup dobre szczebelki na których będzie leżał ten materac w ramie łóżka.
Ja poszłam znowu po taniości i kupiłam takie najzwyklejsze szczebelki na sznurkach do łóżka pojedynczego razy dwa i mi później spadały z ramy, bo były za małe. Z czasem kupiłam nowe, już takie porządne z resorami i zabudowane dookoła na stelażu. Są jeszcze inne, z możliwością np podnoszenia zagłówka czy nóg...ech :)

Warto kupić pokrowiec na materac, ja mam i przydał się kilka razy, bo go ściągasz i pierzesz a materac się nie syfi i komodę pod łóżko na pościel też bym teraz wzięła :)
Zwróć uwagę też na materiał ramy łóżka. W Ikei są takie tanie sklejki a nie drewno i z czasem łóżko zaczęło skrzypieć :P

Jak już będę miała swoje gniazdko i będę urządzać sypialnię to chyba oszaleję :) Ja tak kocham łóżka zawstydzony
Odpowiedz
Supcia ...a tak ogólnie...to materac i łożko, to to jest właśnie jeden z tych elementów urządzania mieszkania, na którym się nie oszczędza.
Połóż się na jakimś tańszym materacu, a potem na droższym i jestem pewna , że poczujesz różnicę.
A rama...dokładnie to co Kanapa napisała...materiał z jakiego jest wykonana...nie ma co oszczędzac i kupować sklejek. Potwierdzam!

Ja w związku z tym, że miałam przeznaczoną okresloną kwote do wydania na łożko, a prawie całą tą kwotę pochłonął materac...ale jak się na nim położyłam, wiedziałam, że tylko ten...przez prawie rok spalam na samym materacu :p ciągle były jakies inne wydatki beczy
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Wlasnie kieszeniowy to komorowy bo kazdy element siedzi w komorze - kieszeni
Odpowiedz
Potwierdzam na własnym doświadczeniu słowa justy. Zaoszczędzić chciałam i kupiłam łóżko sypialniane za niską kwotę i teraz żałuję, bo jest do wymiany. Materac za cienki, stelaż już wymieniłam a rama się buja i skrzypi czyli tez do wymiany. Na następnym nie będę już tak oszczędzać :)
Odpowiedz
W końcu w łóżku spędzamy 1/3 życia :P
A ile jeszcze przyjemności w nim nam się przytrafia zawstydzony

A tak powaznie też tak kiedyś przyoszczędziłam i...chytry dwa razy traci :p
Paulo Coelho
Odpowiedz
To w takim razie ile mam wydać na to łóżko i materac? 3-4 tysie?
Maria Janion
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości