Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

na dobry początek :)
haha, tez dobre rozwiazanie ;) pozgladam w sklepach i moze sie zdecyduje. dzieki za info buziak
Odpowiedz
ja miałam jasno beżową owieczkę - teściowa przywiozła z Zakopanego ;/
hhhhh tak się "skundliła" ze maskara i ciągle była brudna.... az mój wspaniały mąż wyprała ją w pralce hihihii i po owieczce z rozmiaru XXL zrobiła się S .... teściowa mało co by zawału nie dostała
Odpowiedz
W te kudly wlaza paprochy i czesto trzeba trzepac i szybko sie brudzi , na poczatku miekko i przyjemnie :) ale coz o wszystko trzeba dbac zeby zachowac pierwotny stan ;)
Odpowiedz
Kudły sie nie zbijają. Paprochy faktycznie włażą i odkurzacz nie daje rady tak do końca, trzeba wytrzepać raz na jakiś czas.
Ja specjalnie wybrałam taki kolor jakby troszkę przybrudzony i jest super, bo nic nie widać :)
Odpowiedz
Dywany to jedno wielkie siedlisko i wylęgarnia alergenów. Proponuję wywalić i nie mieć :rotfl:
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
A ja mam dywany wszędzie , bez nich jest mi tak jakoś pusto i zimno :p
Po każdej ,największej burzy ... ten ...promień musi wyjść ..... w stronę słońca idź ....w stronę słońca idź ....
Odpowiedz
haha, tez dobre rozwiazanie ;) pozgladam w sklepach i moze sie zdecyduje. dzieki za info buziak
Odpowiedz
Zachcialo mi sie zafundowac sobie prezent :) Stolnice. Wygodne w przechowywaniu sa chyba silikonowe ale jak one sprawdzaja sie w praktyce? Nie przechodzi ciasto tym aromatem gumowym? ciasto sie nie klei? dobrze sie czysci? Czekam na rady :)
Odpowiedz
ja mam tylko drzewianne więc będę siedziała cicho ;-)
Odpowiedz
Przechodzi guma mega... Wcześniej mnie to po prostu denerwowało i dawałam jakoś rade, ale jak byłam w ciąży i miałam nadwrażliwość na wszelkie zapachy, to wszystkie wypieprzylam

Znaczy ja miałam te foremki silikonowe a nie stolicę, ale myślę że capi podobnie ;)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości