Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

na dobry początek :)
Dziewczyny ona jedzie na chwile krotką , piachu dotknac , pooddychac powietrzem swiezym , w wodzie sie pochlupac, sloneczka uzyc , pranie w domu zrobi , a jak piachu sie naniesie to wszyscy odczuja ze to biwak , niech Kobieta odpoczywa i jej rodzina tez , na kempingach wszyscy wiedza gdzie dobrze i niedrogo zjesc a zreszta wszystko jest dostepne na wyciagniecie reki , na pierwszy raz i na jeden dzien to nie daj sie zwariowac
Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie - nawet,
kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać. Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą. Nawet te, które przegraliśmy.

[ Paulo Coelho ]
Odpowiedz
To ja nie wiedziła, że tak na krótko. Gdzieś mi to uciekło. Ja daje przepis na tydzień bądź dwa, a jak to ma być weekend, to już Joka wie, co dla niej najlepsze ;)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Subciu to są bardzo przydatne informacje. Teraz jadę na jedną noc ale za rok tl jak będę miała możliwość na pewno pojedziemy na dłużej i te rady zachowam sobie. A jak nie ja to przecież inne dziewczyny tez wyjeżdżają i na pewno im się to przyda :) :) :)
Bardzo Wam dziękuję.
A subcia widać zaprawiona w bojach. Super porady.bo wiadomo nie każdy jeździł pod namioty czy campingi.
To będzie mój pierwszy raz. jupi

Większość rzeczy o których pisze subciu na pewno wezmę bo się przydadza. Jak jechałam niedawno na Litwę to nawet wzięłam krople do oczu (a tak na wszelki wypadek ) i przydały się ostatniego dnia bo mnie zawiało gdzieś .także wszystko możliwe. A po co mam latać i kupować skoro będę miała wszystko pod ręką.
Kuchenkę gazowa - turystyczna tez wezmę .pani z którą wczoraj rozmawiałam stwierdziła że bardzo dobrze.lubie kawkę z rana wiec sobie zrobię. Wezmę jeszcze grilla -na kolacje będą kiełbaski. Śpiworow chyba nie tylko leciutkie kolderki mam i gruby materac duży dmuchany. W kupie będzie nam cieplej. Kosmetyki na pewno.-obowiązkowo hehe.sznurek do prania mamy w aucie. Szczotke i szufelke tez w aucie .Także myślę że damy rade .
Dzięki jeszcze raz za wszystkie rady
naprawdę bardzo pomocne.
Odpowiedz
Jeszcze dziś do pracy a jutro 4 rano wyjazd!!!!!!! Nad morze!!!!!!!!! Nie mogę się doczekać. Dobrze ze @sie skończył. Wyjątkowo szybko. Jeszcze drobne zakupy pakowane o. A i ogórki trzeba zrobić i można jechać jupi
Odpowiedz
Tak jest , smigajcie i wypoczywajcie na maxa , pogoda bedzie na bank :)
Odpowiedz
Miłego odpoczynku buzki
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
dziewuszki mam pytanie o dywanik ;) nie mam zadnego i mysle czy aby taki jeden bialy gruby maly i kudlaty (ale to brzmi ;) ) nie wprowadzilby pryjemnego cieplego klimatu. macie diswiadczenia czy te kudly szybko sie ubijaja? ciezko to czyscic? wlaza tam jakues zarazy szkodliwe np dla dzieci jakby tam kiedys cos sie wyprodukowalo ;)
Odpowiedz
myśmy sobie kupili mały kremowy mięciutki dywanik do łazienki. kudły się nie zbijają, nadal jest cudowny w dotyku, ale brudzi sie ekstremalnie szybko..
Odpowiedz
o masakra, czyli majatek pojdzie na vanish do dywanow? :/ to jedyny dywanik jaki macie?
Odpowiedz
jedyny i mamy dopiero 3 miesiące. ale z drugiej strony, to moze w łazience bardziej się brudzi?

ale ja i tak nie żałuję zakupu - jest cudownie mięciutki, ekstra jak sie wychodzi z wanny :D najwyżej powie się że taki szary miał własnie być :P
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości