Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

na dobry początek :)
to ja zacznę :)
założyłyśmy taki wątek bo zauważyłyśmy że nie ma miejsca gdzie można by pogadać o wszystkim i o niczym , o rzeczach ważnych jak i o pogodzie
a pogadać czasami trzeba więc aby nie robić zamętu w innych wątkach jest ten - plotkarski :P

prosimy tylko pamietać o zasadzie ograniczonego zaufania więc nie należy podawać zbyt wielu danych osobowych
do informacji bardziej poufnych używamy Prywatnych Wiadomości
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
to ja pierwsza z wątku skorzystam - wy się tu wszystkie świetnie znacie na przesyłkach, ja już nie jestem na bieżąco i nie jestem w stanie tego śledzić. dlatego mam pytanie - czy przesyłka o takim statusie:
Przekazanie przesyłki do doręczenia 2014-07-18 08:08 WER Warszawa

będzie doręczona do mnie na pewno dziś czy jest taka możliwość, że dopiero następnego dnia roboczego?
Odpowiedz
Jak o 8.0 była dopiero w węźle rozdzielczym poczty, to może być ciężko, no chyba ze się zepną.
To ekonomiczna?
Odpowiedz
doszło jupi jupi jupi ciesze się prawie tak jak dwa lata temu :P a paczkę rozwywałam z podobnym zapałem :lol:
Odpowiedz
Jeju...a coś Ty tam zamówiła?
...wibrator ubaw :p
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
ubaw

to byłby niezły plan, ale tym razem to zaproszenia. wyjeżdżamy za niecały tydzień, więc gdyby nie doszły przed weekendem, to mielibyśmy przesrane ;)
grrrrr, czekaliśmy prawie 3 tygodnie
Odpowiedz
To pochwal się zaproszeniami prosi

No nie, nie chwal się, bo tam nazwiska przecież są. Głupia ja :rotfl:

No nie, nie chwal się, bo tam nazwiska przecież są. Głupia ja :rotfl:
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
To ja wykorzystam ten wątek do pochwalenia ssię moim nowym pomysłem.
Otóż skoro w tym roku nie mogę sobie pozwolić na urlop wypoczynkowy ( będzie jako zdrowotny do naprawy mojego zdrowka :( ) to wpadłam ta coś takiego.
Za niedługo mam dwa dni wolnego między zmianami. I jakieś 150- 180 km do morza.
Namiot mamy śpiwory no i pakowane auto.to się źa pakujemy z rana i jedziemy nad morze (na jedną noc)
Może i się nie opłaca ale ja już jestem tak spragniona wody i piasku no i słoneczka ze mam straszna ochotę choć na chwilę pojechać. Co wy na to ?
ale ja wymyślam ;)
Odpowiedz
bardzo dobry pomysl joka :D
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Jedź, jedź joka! Taki jeden dzień nad morzem to jak tydzień urlopu w domu. Naladujesz baterie :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości