Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

W co się bawić ?
Its My Birthday! 
Dziewczyny szukam pomysłów na zabawy dla dziewczynek 9-10 letnich :) organizuję córce urodziny w domu, przyznam się, że pierwszy raz - wcześniej stawiałam na sale zabaw, i poszukuję pomysłów na kilka zabaw, którymi można by im umilić czas :) może ktoś ma jakieś doświadczenia, będę wdzięczna za wszystkie propozycje :)
Odpowiedz
karmienie się nawzajem bita śmietaną z zawiązanymi oczami u mnie zawsze było hitem ;)
Odpowiedz
Pau:D
Kto potem posprzata :D
Odpowiedz
a myślisz, ze mnie to obchodziło jak miałam 10 lat? :P
Odpowiedz
Może jakieś kalambury? :)
Odpowiedz
z tą bitą śmietaną to niezły pomysł, tylko chyba poprzebieram je w stare koszulki męża, bo się usmarują od góry do dołu :)a z podłogi można ścierać na bieżąco :) kalambury - wyobrażam sobie że potrzebna by była jakaś tablica, na której można by to rysowaćmysli
Odpowiedz
Albo kilka dużych kartek, taśmę i pisaki :) Na potrzebę chwili zawsze mozna przykleić Np do szafy :p
Odpowiedz
moze karaoke?
Odpowiedz
Dawno to było ..... ale nieważne :-) Wrannasz bierzesz jakąś tam ilość balonów , najlepiej po 3 szt. na głowę , przygotowujesz kolorowe karteczki z wpisami typu : zrób 10 pajacyków , powiedź wierszyk , zaśpiewaj piosenkę , stań na jednej nodze , uściskaj kolegę /koleżankę która stoi obok , zjedź plasterek cytryny , wymień jak najwięcej zwierząt żyjących w lesie itp , itd . Pompujesz balony , do każdego wkładasz po jednej karteczce , zawiązujesz , musisz zaopatrzyć się w coś ostrego , i dzieciaki ustawiasz w kółeczko , po kolei wręczasz kolec , przebija dziecko balon ( a jaka radocha z przekłuwania ) , wypada karteczka , dziecko samo czyta ( musisz czytelnie napisać ;-) najlepiej drukowane literki) i wykonuje zadanie , nagroda to cukierek , żelek , lizak . Zawsze robiło furrorę , nawet jeśli było powtarzane co roku i goście w tym samym składzie :-)

Skoro to dziewczynki to może zrób im pokaz mody , kup zestaw ( psie pieniądze w markecie ) do makijażu z brokatem , lakierem do paznokci - takie fiu bźdźiu dla małolatek , niech same sobie się umalują , może jakieś spinki do upinania włosów - czasu to im zajmie że hoho a po balonach wyciszą się deczko , bo to włos tzeba upiąć , czy spokojnie paznokcie muszą wyschnąć :-)
Odpowiedz
Ona- super zabawa tak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości