Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Naturalne domowe peelingi do stóp
Podrzucam Wam przepis na domowy peeling cukrowy, ktory sprawia, ze stopy są gładkie jak po wizycie u kosmetyczki :)
Cynamonowy peeling do stóp – właściwości
Cynamon ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, a jego zapach da wytchnienie naszym zmysłom. Miód, potrzebny do przygotowania tego domowego kosmetyku, działa bakteriobójczo, a także wygładzająco i oczyszczająco. Połączenie tych dwóch wyjątkowych składników, sprawi, że skóra stanie się idealnie gładka i delikatna.

Cynamonowy peeling do stóp – przepis
By przygotować naturalne kosmetyki potrzebujesz naturalnych składników. W tym wypadku wystarczy łyżka brązowego cukru, 2 łyżki gęstego miodu i łyżeczka sproszkowanego cynamonu.

1. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki domowego peelingu.
2. Nałóż miksturę na stopy i owiń na 15 min folia.
3. Powcieraj mieszankę w stopy pod prysznicem, nastepnie spłucz.
4.Wmasuj krem.

Polecam.Rewelacja :) Za kilka dni przetestuje kawowy. A jesli Wy macie jakies sprawdzone na wlasnej skórze, dopisujcie :)
Odpowiedz
Nooo bardzo fajne. I wszystko mam! Na pewno spróbuje.

Piling ciała kawą też się sprawdza. Ładnie działa, pachnie i nawilża. Polecam :) Syf potem w łazience (to jak praca z burakami w kuchni, cokolwiek robisz i tak plama zostanie ;)), ale przecież my umiemy ze wszystkim sobie poradzić :rotfl:
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
A zamiast brązowego cukru może być biały. ?resztę mam.
Odpowiedz
Próbuj Joka. Myślę że biały tez da rade
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Ok.woeczprem spróbuję. Bo szczerze mówiąc stan moich stop wola o pomstę do nieba ubaw
Noszę robocze obuwie a tam jest blacha. Wiecie nie musze ale chcę
bo bezpieczniej
I stopy mam poodpazane. Choć może lata nie będzie w tym roku to jednak bardzo nie fajnie się czuję :)
Odpowiedz
a ja znów o soli słyszłam, żeby moczyć nogi w wodzie z solą a później wypumeksować dobrze i tłustym kremem smarować
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Wazelina jest baaardzo dobra, serio!
Tylko regularność ważna. Ja kiedyś przed dwa tyg smarowałam i efekt jak po shollu
Maria Janion
Odpowiedz
Dokładnie, trzeba czesto smarować
ja po każdym myciu smaruję i pumeks codziennie :D
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
ja moczę w soli takiej niejodowanej ( z piachem :-) ) , później pumeks , krem na pękające pięty i skarpetki na noc , nie robię niestety tego systematycznie ale wygladaja o niebo lepiej niż przed tymi zabiegami
Odpowiedz
I tu pies pogrzebany ;) ja też z systematycznościa mam mega problemy.ale na pewno spróbuję :))))))
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości