Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

moja spirala miedziana
To było.na zasadzie pytań " co by było gdyby" :P
Jestem teraz o niebo spokojniejsza. W razie czego wyciągamy i zamawiamy zestaw :D
Odpowiedz
Dobry plan, nie jest zły :D
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Renia dobrze wiedzieć tak i gratuluję pomyślnych wieści :rotfl: u mnie też wszystko ok :lol:

to teraz zostaje nam tylko korzystać :D
Odpowiedz
No to kanapka :D
Robimy o 23 dziś synchronizację orgazmową?:D
Odpowiedz
Ja nie chyba, że sama. Niestety żywy penis dopiero jutro będzie w moim zasięgu :P
Odpowiedz
Ja też zastanawiam się nad spiralą.Słyszałam ze to prawie nie boli i jest spokoj na dłuuuuuugi czas :)
Kiedy to się zakłada w pierwszy dzień @?I powiedzcie mi o co chodzi z tymi sznurkami,bo nie bardzo jestem w temacie :p
Odpowiedz
Zakłada się w trakcie @, zwykle w 3-5 dniu, bo szyjka jest wtedy mocniej rozwarta, jest ginowi łatwiej, a Ciebie podobno mniej boli. Nitki są obcięte na długość 2-3 cm poza szyjke macicy, u trzonu pochwy po to, aby gin mógł spiralę wyjąć. Są one raczej nie wyczuwalne dla partnera, a Ty musisz nauczyć się je wyczuwać i kontrolować, tak do pół roku, czy nie wypadła spirala, czy jest z nią ok. Moje sie tak zawinęły za szyjke macicy, że mój mąż je bardzo rzadko kiedy wyczuł.
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Dziewczyny mam mały problem:( nitki zniknęły.
Spirala Nie wypadła, raczej schowaly się do środka... Jak mocniej w szyjce pogrzebie, a mam owulacje wiec jest lekko otwarta to czuje końcówkę, ale tak tylko na dotyk.
Co mam teraz zrobić? U gina byłam chwile po okresie, wiec szyjka była nisko, a on nie wiem...nie przewidział tego że pójdzie wyżej i za mocno mi te nitki uciął :(
Czekać do.okresu i sprawdzić czy same wyjdą, czy iść i ja wymienić?
Mam zgryza. Zabezpiecza mnie ona teraz normalnie?
Odpowiedz
Reniu ja ci tu zawielę w sprawach technicznych nie pomogę, ale zawsze warto zadzwonić czy iść na wizytę, jak coś jest nie tak. Spirala pewnie dziala bo sznurki pomagają tylko w wyciągnięciu i w kontroli jej polożenia ale ma ci służyc jeszcze wiele lat więc lepiej miec pewnosc ze wszystko jest ok.
Nie próbuj uczyć świni śpiewać bo i świnię zdenerwujesz i sam nerwy stracisz...A. dM
Odpowiedz
Reniu mojej siostrze w mirenie tez wessalo nitki , byla u gina i u niej stwierdzil , ze bedzie problem z wyciagnieciem , beda musieli najprawdopodobniej znieczulac i wyciagac ale na skutecznosc antykoncepcyjna nie ma wplywu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości