Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Miesiaczka
#1
Dziewczyny czy przed każdą okresem macoe ogromny ból piersi i w trakcie trwania jej.JA mam tak już 3 cykl zazwyczaj bolał mnie tylko brzuch, Ale to mnie dziwi bo i cykle są co 26-28 a miesiączka ostatnia trwała tylko zaledwie 3 dni .A piersi to mnie bolą strasznie.I mój okres nie był taki jak wszystkie ze mocny przez 3 dni a 2 dni takie skąpe.Tylko taki skąpe.Powiem  nie zalewalo mnie jak zwykle i pierwszy dzień to brązowe plemienia a 2 też a 3 dopiero taki mocniejszy i koniec.Czy mam się niepokoić.
Odpowiedz
#2
A kiedy była twoja aborcja?
Odpowiedz
#3
Kok temu.I nigdy nie miałam problemów z okresem nawet po aborcji pojawił się zaraz po 3 tyg.A teraz odkąd chce założyć spłatę mam problem już trwa 3 miesiące i jak w listopadzie byłam u gina to mówił że jest ok.A teraz to już sama niewiele
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości