Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Gry towarzyskie
#11
U mnie fajnie się sprawdziło Prawo Dżungli. Ale trzeba się uważnie kartom przyglądać, bo czasem różnią je tylko niewielkie szczegóły :) Koleżanka miał kiedyś na wspólnym wyjeździe, była kupa śmiechu. A potem kupiłam własny zestaw :)
Odpowiedz
#12
Serowa uczta też fajna ;)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#13
Oo, w prawo dżungli też kiedyś grałam na jakimś wyjeździe, właściwie co wieczór w to graliśmy, tak się wszystkim podobało :D
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości