Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Spirala wypadła po 2 tygodniach
#1
Czy któraś miała takie doświadczenia ze spiralą zwykłą, że jej wypadła? Mi się to zdarzyło po około 2 tygodniach od założenia - dostałam krwotoku jak by ktoś kranik odręcił i wyczułam ją przy podcieraniu tzn normalnie miałam w ręku więc nie jest to urojenie tylko rzeczywistość... Pytam,bo nie wiem, czy mój organizm tego nie toleruje czy jednak może lekarz źle założył i warto próbować znowu?
Szczerze to spirala jest moją jedyną nadzieją, bo ze względu na żylaki nie mogę brak hormonów. Niestety metoda kalendarzyk + gumka skończyła się ciążą (akcja 2 dni temu zestawem z whw). Teraz jestem przerażona bo nie wiem już jak mam się zabezpieczyć. Myślę, że warto spróbować ze spiralą u innego lekarza. Jak myślicie?
Odpowiedz
#2
Myślę ze tak. Tylko dobrze by było go poinformować o zaistniałym fakcie.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#3
Tez uwazam ze zle zalozyl. Chyba ze masz problem z szyika macicy.
Miałaś zakladana po okresie?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#4
Tak w trakcie okresu i to było ze 3 miesiące po porodzie. Nic nie wiem żebym miała problem z szyjką. Nie ma co gdybać - trzeba spróbować ponownie i może się uda. Myślę, że spirala + kalendarzyk + prezerwatywa w dni płodne dałyby mi względny spokój psychiczny. Tylko pytanie kiedy można po aborcji? Po pierwszej miesiączce trzeba by zrobić cytologię i na następną można się chyba szykować?
Odpowiedz
#5
Mowi sie zeby odczekac trzy cykle po aborcji.
My wiemy ze cos w tym jest.
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości