Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Pytam bo niewiem
#11
To czysty akt Paniki tak działa na mnie bo mam problem jeszcze.Ze mieszkam z treściami i gdy krzykne choć głośniej na moje dzieci to zaraz mówi mi że zgłosi mnie na policję. Nie mam już sił i ze odbierze mi dzieci.Niemam gdzie pójść.A w banku niema szans na kredyt...Bo chlopchłop pracuje sam za najniższa płace.
Odpowiedz
#12
Mija tyle dziewczyn wykonywało akcję i żadna nie siedzi zamiast się zadręczać poczytaj akcję na forum nikogo nie ścigała policja z tego tytułu .Ja sama jestem już po 2 a jak widzisz piszę do Ciebie i raczej nie z celi :P Także głowa do góry myśl pozytywnie będzie dobrze - musi być
Odpowiedz
#13
Ok panika nic nieda muszę się wziąść w garść .bunia 258.po 2 akcjach?
Odpowiedz
#14
Mija, ale ty jesteś przed aborcją ? bo trochę się zgubiłam, w innym wątku pisałaś, że szukasz miejsca gdzie można wykonać sterylizację ?
Odpowiedz
#15
Jestem po. I owszem szukam miejsca do sterylizacji ze względów zdrowotnych Nie mogę brać środków antykoncepcyjnych.
Odpowiedz
#16
Rozumiem że nie możesz przyjmować hormonów, tak ? A myślałas o zwykłej spirali?
Odpowiedz
#17
Tak myślałam lekarz zakłada na NFZ ale kiedy się ustawiam to mam okres opóźniony i muszę czekać.I nie daje się ustawić. Albo przyjdzie za szybko albo za ,późno i tak przesowam wizytę.i mam mieć założona levorset.cena jej 350 zł jest to wkładka hormonalną na 5 lat
Odpowiedz
#18
I to jest chyba najtańsze rozwiązanie.Bo to nowy lekarz który w końcu zakłada kobietom w naszym rejonie na NFZ reszta to nie chce twierdzą że niema na NFZ bo chcą zarobić.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości