Pytam bo niewiem
#1
Nie Wiem czy mogę pytać bo puki co w naszym Kraju aborcja jest nielegalna, ale na stronie kobiet w sieci jest napisane cos,ze aborcja farmakologiczne tak zwana domowa jest legalna to Nie rozumiem.W interpretacji wszystkich ustaw co jest legalne i nielegalne,Jak to interpretować czy mogę prosić o wyjaśnienie mi tego.
Odpowiedz
#2
Jest legalna tylko w trzech przypadkach, gwałt, wady płodu i zagrożenie życia matki, natomiast nie ma u nas aborcji na życzenie. Jednak w świetle prawa kobieta nie jest karana za wykonanie aborcji na sobie
Odpowiedz
#3
Tu dziewczyna ostatnio zadawała ostatnio podobne pytanie:

https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2854
Odpowiedz
#4
Czyli ze bez udziału lekarza dlatego farmakologiczna.Dziekuje za odpowiedź. Kobieta nie jest karana ok.A jak ktoś ja podpieprzy to co się stanie?
Odpowiedz
#5
Nic. A co ma ją podpieprzyc, jak nie popełniła przestępstwa? Czytałaś dokładnie link który wkleilam? Jest dokładnie o tym
Odpowiedz
#6
Teraz przeczytałam właśnie i dzięki za info.
Odpowiedz
#7
Przeczytałam i już rozumiem dzięki za odpowied.
Odpowiedz
#8
Warnnasz musisz ze niepopelnila przestępstwa?Jak to?W dalszym ciągu mnie to irytuje.
Odpowiedz
#9
Przykro mi. Wygląda na to, że w dalszym ciągu nie przeczytałaś ze zrozumieniem linku, który wkleilam. Jest tam odnośnik do ustawy, oraz wytłuszczonym drukiem napisane, że kobieta za aborcję nie jest karana. Niestety nic nie potrafię poradzić na nieumiejętność czytania ze zrozumieniem..
Odpowiedz
#10
Przepraszam za nieumiejętność swoje właśnie dotarło ,ze masz rację ciągle walkuje to i dziw mnie właśnie ze nie ponosi kary .To działa tak ze kobieta taka jak ja niema wsparcia i boi się konsekwencji i koduje sobie jedno ze pójdzie siedzieć i żadne argumenty nie docierają
.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości