Przesyłka-antykoncepcja
#21
Jest odpowiedź, napisały, że zaczęły przychodzić inne przesyłki nadane w listopadzie i na początku grudnia. U mnie status bez zmian.
#22
Czyli nie tracimy nadziei. :)
#23
Poczta "znalazła" mojego maila:

"Przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi.

Wskazana przesyłka nie została zarejestrowana w systemie śledzenia na terytorium Polski (tu numer)Dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej aktualnego statusu. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania.

Z poważaniem,

Zespół Doradców Klienta"


zalamka załamka totalna
#24
A dzis byłam u Ciebie bo zastanawiałam sie czy ruszyło... Miałam nadzieje ze skoro paczki dziewczyn poprzychodzily to Twoja też się znalała... Chociaz pewnie już jest bliżej niż dalej :)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

#25
Dziękuję za pamięć :) Mam nadzieję, skoro znaleźli maila, to pewnie zaczynają się budzić.
#26
Mimo wszystko proponuje napisać jeszcze raz do Womenek.
Chociaż ja tez miałam nadzieje, ze ruszą w końcu z kopyta.
Moze byc tez tak, ze ta przesyłka leży gdzieś w kącie w jakimś worze, nie chce im sie ruszać dupska i wymyśliły historyjkę, ze nie została zarejestrowana w Polsce tylko zginęła gdzieś w Mombaju. Tak allach porwał wszystkie przesyłki zly
Nosz kur...wa mać! zly
#27
Dziękuję jesteś wielka  buziak
#28
Poprosiłam o jeszcze jedną przesyłkę, niestety nie mogą wysłać nierejestrowanej. Musi być polecona. :/
#29
Któraś w końcu musi dojść buziak
#30
Czekam do końca stycznia, a potem reklamację mają jak w banku. Oczywiście znam ich odpowiedź z góry, ale powalczyć warto.  zly




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości