Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Przesyłka-antykoncepcja
Jest odpowiedź, napisały, że zaczęły przychodzić inne przesyłki nadane w listopadzie i na początku grudnia. U mnie status bez zmian.
Odpowiedz
Czyli nie tracimy nadziei. :)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Poczta "znalazła" mojego maila:

"Przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi.

Wskazana przesyłka nie została zarejestrowana w systemie śledzenia na terytorium Polski (tu numer)Dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej aktualnego statusu. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania.

Z poważaniem,

Zespół Doradców Klienta"

zalamka załamka totalna
Odpowiedz
A dzis byłam u Ciebie bo zastanawiałam sie czy ruszyło... Miałam nadzieje ze skoro paczki dziewczyn poprzychodzily to Twoja też się znalała... Chociaz pewnie już jest bliżej niż dalej :)
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić... Zmień to czego nie możesz zaakceptować...

Odpowiedz
Dziękuję za pamięć :) Mam nadzieję, skoro znaleźli maila, to pewnie zaczynają się budzić.
Odpowiedz
Mimo wszystko proponuje napisać jeszcze raz do Womenek.
Chociaż ja tez miałam nadzieje, ze ruszą w końcu z kopyta.
Moze byc tez tak, ze ta przesyłka leży gdzieś w kącie w jakimś worze, nie chce im sie ruszać dupska i wymyśliły historyjkę, ze nie została zarejestrowana w Polsce tylko zginęła gdzieś w Mombaju. Tak allach porwał wszystkie przesyłki zly
Nosz kur...wa mać! zly
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Dziękuję jesteś wielka  buziak
Odpowiedz
Poprosiłam o jeszcze jedną przesyłkę, niestety nie mogą wysłać nierejestrowanej. Musi być polecona. :/
Odpowiedz
Któraś w końcu musi dojść buziak
Odpowiedz
Czekam do końca stycznia, a potem reklamację mają jak w banku. Oczywiście znam ich odpowiedź z góry, ale powalczyć warto.  zly
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości